КАКАВ ТРАНСФЕР: Црвена звезда ангажовала најскупље појачање у историји!
Фудбалер ДР Конга Силас Катомпа Мвумпа дошао је у Црвену звезду на једногодишњу позајмицу, пренео је званичан сајт клуба.
ФОТО: ЕПА Silas Wamangituka
Афрички фудбалер дошао је на једногодишњу позајмицу са правом откупа на крају сезоне. Како преносе медији откупна клаузула је десет милиона евра, што би, уколико се Звезда одлучи да откупи овог фудбалера, био најскупљи трансфер у историји српског фудбала.
Силас је у Црвену звезду дошао из Штутгарта где је наступао пуних пет сезона и имао фантастичну статистику - 132 утакмице и 35 голова.
БОНУС ВИДЕО: А ПОСЛЕ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА... Ево шта се дешавало у ложи Маракане
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
РОЏЕР ФЕДЕРЕР ГРМИ НА АТП ЗБОГ ЈАНИКА СИНЕРА! "Овај скандал мора да се испита!"
03. 09. 2024. у 20:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона
АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).
10. 07. 2026. у 12:00
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)