ЗВЕЗДА ЧАСТИ НАВИЈАЧЕ: Бесплатан улаз на утакмицу против Напретка
ФУДБАЛСКИ клуб Црвена звезда саопштио је ове суботе да ће бити бесплатан улаз за све навијаче на утакмицу против Напретка 14. септембра.
FOTO: FK Crvena zvezda
Како се наводи у саопштењу црвено-белих повод за беспатан улаз биће прослава 61. рођендана стадиона "Рајко Митић".
- Биће то права прилика да сви звездаши поздраве и нова појачања. Црвено-бели дрес је по други пут задужио љубимац навијача Немања Радоњић, док је велики звездаш Раде Крунић испунио дечачки сан доласком у клуб, али и велику жељу свих навијача. Добродошлицу ће сви присутни моћи де пожеле и Силасу, који је изабрао да каријеру настави у Црвеној звезди - преноси клупски сајт.
Из Звезде подсећају да је недавни пласман у Лигу шампиона још један од разлога да навијачи дођу на стадион у што већем броју и подрже фудбалере пред утакмицу против Бенфике.
- Успешан период је иза Звезде, а разлог за славље је и пласман у Лигу шампиона, те је меч против Напретка изузетна прилика да пружимо ветар у леђа играчима и подржимо их пред прву утакмицу у најквалитетнијем европском такмичењу коју ће одиграти против Бенфике - стоји у саопштењу актуелног шампиона Србије.
Звезда се налази на првом месту у Суперлиге Србије, има 16 бодова и утакмицу мање. Напредак је на деветој позицији са осам бодова.
БОНУС ВИДЕО: СЕВЕР СЛАВИ: Звезда је у Лиги шампиона!
Препоручујемо
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!
Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.
15. 04. 2026. у 07:15
Драма! Србија цео дан стрепела да ли Црвена звезда бојкотује вечити дерби - ево шта се у суботу увече десило!
Распоред је био такав - вечити дерби за крај лигашког дела регионалног шампионата у кошарци, али... То што је распоред говорио "Партизан дочекује Црвену звезду у недељу увече" није се свидело Звезди. Уопште.
18. 04. 2026. у 20:05
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)