МОДРИЋ ИМА НАСЛЕДНИКА: Маестро је на заласку каријере, ево ко му је замена

15. 09. 2024. у 22:45

У петом колу шпанске Ла лиге шампион Реал Мадрид је савладао Реал Сосиједад са 2:0 у гостима, после два једанаестерца. После два ремија, ово је била прва победа Реала у гостима на старту нове сезоне.

У првом полувремену меча у Сан Себастијану најбољу шансу имао је хрватски репрезентативац Лука Сучић, који је у 25. минуту са врха шеснаестерца жестоко шутирао за домаћина, а лопта је пала у оквир. гостујућег циља. Сучић је био велика претња за Реал одмах на старту другог полувремена.

Одличну партију одиграо је Лука Сучић, који је два пута погодио пречку и показао се сјајно у клубу у који је дошао овог лета.

ПРЕУЗМИ БЕСПЛАТАН БОНУС ЗА КЛАЂЕЊЕ
--> 3000 ДИНАРА БЕЗ ДЕПОЗИТА! <--

Луки Сучићу у је ово била прва утакмица коју је почео од првог минута, а на другој страни Лука Модрић је одиграо целу утакмицу.

- Двојица хрватских репрезентативаца на терену, свакако су привукла пажњу шпанских медија који су поредили стару и нову гарду. Похвалили су наступ обојице фудбалера, а за Сучића су рекли да није могао боље да искористи прилику која му се пружила - како преноси портал "Вечерње.хр"

Сучић је целу каријеру провео играјући у аустријским клубовима. Ушао је у репрезентацију Хрватске на Светском првенству у Катри, када је Хрватска освојила бронзу, али није улазио у игру.

БОНУС ВИДЕО ХВАНГ ШОКИРАО: Захвалио навијачима, па говорио о свом статусу у Звезди

ЈЕЗИВО! НЕЧУВЕНО! Невероватан скандал: Немања Мајдов суспендован јер се крстио на Олимпијским играма!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Францусле?!

15. 09. 2024. у 18:33