ЗВЕЗДИ ЋЕ БИТИ МНОГО ТЕШКО: Барселона показала снагу против учесника Лиге шампиона (ВИДЕО)

15. 09. 2024. у 18:15

БАРСЕЛОНА игра сјајно ове сезоне. Каталонци су победили у 5. колу Ла Лиге као гости учесника Лиге шампиона, Ђирону са 4:1 и послали су поруку да су спремни за највеће домете.

Игре шпанског великана прате и навијачи Црвене звезде, пошто ће екипа Хансија Флика доћи на "Маракну" 6. новембра.

Барселона је после 37 минута имала предност од 2:0. Оба поготка постигао је Ламин Јамал. Талентовани фудбалер је први пут у 30. минуту изашао сам испред Паула Газаниге и успео је да га савлада.

ПРЕУЗМИ БЕСПЛАТАН БОНУС ЗА КЛАЂЕЊЕ
--> 3000 ДИНАРА БЕЗ ДЕПОЗИТА! <--

Други гол био је веома леп. Из прве је шутирао са неких 16 метара након што се лопта одбила од Роберта Левандовског.

Наставак сусрета је идеално почео за госте. Играо се 47. минут кад се у стрелце уписао и Дани Олмо и тако наставио серију погодака у дресу Каталонаца. Ово је био његов трећи гол на исто толико мечева у првенству Шпаније.

Није се ту Барса зауставила, већ је наставила да разбија противника. Погодак је успео да постигне и Педри. Добио је шпански репрезентативац сјајну лопту у простор од Марка Касада, потом обишао Газанигу и лако послао лопту у мрежу.

До краја утакмице Ђирона је успела да ублажи пораз. Почасни погодак за домаћина постигао је искусни Кристијан Стуани.

Барселона је остала на максималном учинку са 15 бодова, има четири више од Реал Мадрида и Виљареала. Ђирона је на седмом месту са седам.

БОНУС ВИДЕО: СЕВЕР СЛАВИ: Звезда је у Лиги шампиона!

ЈЕЗИВО! НЕЧУВЕНО! Невероватан скандал: Немања Мајдов суспендован јер се крстио на Олимпијским играма!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Францусле?!

15. 09. 2024. у 18:33