ХАОС У "ХУМСКОЈ": Навијачи Партизана разбили стакло! Станојевић задобио повреде!
ТЕШКЕ сцене у Хумској! Навијачи Партизана жестоко су извређали тренера Партизана Александра Станојевића и гађали су га топовским ударом по завршетку 174. вечитог дербија.
ФОТО: ФК Партизан
Звезда је као гост размонтирала Партизан са 4:0 и нанела му најтежи пораз у Хумској у вечитим дербијима, а навијачи Партизана кривца за то су пронашли између осталог и у Александру Станојевићу.
Прво су му скандирали "Станоје одлази" и "Шамрок Станоје", да би му по завршетку сусрета упутили озбиљне увреде.
Између осталог, називали су га "мајмуном" и поручили му да је "пи*ка продана".
Станојевић је био љубимац навијача Партизана у прва два мандата, али изгледа да је поверење прокоцкао. Ове сезоне испао је из сва три европска такмичења, а сада је доживео и највећу бламажу у историји вечитих дербија!
БОНУС ВИДЕО: НЕСВАКИДАШЊЕ: Фудбалери Радничког и Спартака навијали заједно испод исте трибине
Препоручујемо
ИЗДАЈА КАКВУ ТЕНИС НЕ ПАМТИ! Бивши тренер Новака Ђоковића "забио нож у леђа" Србину
23. 09. 2024. у 11:32
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе
Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.
03. 02. 2026. у 07:00
ГРОБАРИ СЕ ТУКЛИ СА ПОЉСКИМ ХУЛИГАНИМА! Туча навијача о којој прича Европа (ФОТО)
Једна туча навијача изазвала је велику пажњу међу европским хулиганима.
04. 02. 2026. у 18:55
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (1)