"БРАТЕ, ШТА БИХ ЈА ДАО ДА ПАРТИЗАН ПРИМИ ПЕТ ГОЛОВА У ЛИГИ ШАМПИОНА"! Звездан Терзић открио шта му је Пеђа Мијатовић рекао на фамозном ручку
Звездан Терзић, генерални директор Црвене звезде гостовао је у Јутарњем програму РТС-а где се и дотакао пораза у Монаку од 1:5.
FOTO: FK Crvena zvezda
Поменуо је функционер црвено-белих и легендарног Предрага Мијатовића, новог члана руководства Партизана са којим је недавно био на радном ручку.
- Партизан је нама највећи конкурент без обзира у каквој год да је ситуацији. То је велики клуб, клуб велиуке традиције и историје, тако да заслужује респект свих људи, па и нас Звездаша. Ја сам дугогодишњи пријатељ са Предрагом Мијатовићем. Изненадио ме је што је у овом тренутку поларизације Црвене звезде и Партизана, и уопште друштва свуда у свету, одлучио да ме позвао. Рекао је Терза, хајде да ручамо, нећу да се кријемо", казао је Терзић током гостовања у Јутарњем програму РТС.
- Дошао је у мој ресторан и инсистирао да нас сви виде. Показао је спортску ширину и да Партизан пружа руку, да сарађује са свима, па и са 'вечитим' ривалом. Осим што су Звезда и Партизан љути ривали, морају да имају добар однос", нагласио је директор Звезде који је открио и по који детаљ са ручка.
- Неки дан, на том чувеном ручку са Предрагом Мијатовићем - каже ми Пеђа: 'Е брате, шта бих ја дао да Партизан игра у Лиги шампиона, па нек добија по пет голова сваки меч'. То је мисаони сан сада за све Партизановце. Стварно сам поносан што могу да причам о игрању у Лиги шампиона и о мечу са Барселоном - рекао је између осталог Терзић.
Бонус видео: ЧИЈЕ ЈЕ КОСОВО? Малишани Црвене звезде су у Москви овако реаговали на повике руских навијача (ВИДЕО)
Препоручујемо
МИЛОЈЕВИЋ ПОСЛЕ "СЕДМИЦЕ" У КУПУ: Има доста ствари које хоћемо да имплементирамо
30. 10. 2024. у 19:22
ЗВЕЗДА СИЛНА У КУПУ: Црвено-бели гости у свом дому, али убедљиви против Текстилца
30. 10. 2024. у 18:51
РОМА БИ ДА СЕ ВРАТИ МЕЂУ ТОП ЧЕТИРИ: "Вучица" иде на ноге традиционално повољном противнику
Након што су оверили пласман у осмину финала Лиге Европе, фудбалери Роме враћају фокус на Серију А и вечерас гостују Удинезеу, традиционално повољном ривалу за "вучицу" (20.45).
02. 02. 2026. у 08:00
КАРЛОС АЛКАРАЗ ОВО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Ево шта му је Новак Ђоковић послао после финала Аустралијан опена 2026!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 нису биле какве се Србија надала, Новак Ђоковић је изгубио од Карлоса Алкараза, али је потом изненадио Шпанца када су се рефлектори на Род Лејвер арени угасили.
01. 02. 2026. у 18:47
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)