СТОЈКОВИЋ ОТВОРИО ДУШУ: Враћам се са утакмице и сазнам да ми је умро отац...
МЕКАДАШЊИ голман репрезентације Србије Владимир Стојковић присетио се тешког тренутка и са јавношћу је поделио велики породични губитак.

FOTO: Tanjug/AP
Приликом гостовања у емисији "Кец на једанаест" на теливизији "К1" говорио је о тешким детаљима своје каријере када је сазнао да је изгубио оца, а касније и мајку.
- Отац ми је преминуо током утакмице у Казахстану, док смо играли квалификације. Био је то дуг лет авионом, сећам се да смо по повратку, након утакмице, слетели на наш аеродром. Тадашњи председник Савеза, Звездан Терзић, је био ту, а возач из Савеза је купио новине. На њима сам видео вест о смрти мог оца – то се десило баш док сам слетео. Био је то потпуни шок. Био сам позван од стране брата и кума, који су ми обавили позив у тренутку када сам гледао вест у новинама - рекао је Стојковић, који је тренутно без клуба након што му је истекао уговор са Ал Фаихом, и додао:
*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*
- Сличну ситуацију имао сам и 2012. године. Након утакмице, док сам се масирао, помоћни тренер Љубиша Ранковић ми је дао телефон. У том тренутку је јако стегао моју руку око врата. Није ми било јасно шта се догађа. Слушам свог брата, а Љубиша ме све јаче стезао. Тада ми је брат саопштио да је моја мајка преминула. Тада сам схватио због чега ме је Љубиша тако држао, како не бих реаговао на тужну вест.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*
Препоручујемо

А У ЛЕСКОВЦУ... Цео свет бруји о ономе што се десило после меча Србије и Данске
19. 11. 2024. у 08:37

ТЕНИС У ШОКУ! Јаник Синер представио свету рођеног брата - Руса из Русије!
18. 11. 2024. у 20:03

ЦЕО СВЕТ ПРИЧА О ОНОМЕ ШТО ЈЕ УРАДИО САН МАРИНО: Ово нико није могао ни да сања
19. 11. 2024. у 12:33

ЗВЕЗДА ЋЕ ПРОЋИ ДАЉЕ, МОРА! Моћне рећи Ђурице који верује у српског шампиона у реваншу плеј-офа за Лигу шампиона (ВИДЕО)
"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.
22. 08. 2025. у 14:30

АЛБАНЦИ НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ ЗБОГ СЦЕНЕ ИЗ БЕОГРАДА! Љути, да нема куд
Црвена звезда и Пафос су на Маракани одиграли изузетно узбудљиву прву утакмицу плеј-офа за пласман у Лигу шампиона, а том приликом гостујући навијачи одушевили су целу Србију. Изузимајући ту један део оних који живе у јужној српској покрајини, Косову и Метохији, али данас - и Албанце у Македонији.
21. 08. 2025. у 12:40

Да ли је она најзгоднија водитељка на РТС-у? Објавила фотке у бикинију са плаже
ВОДИТЕЉКА Драгана Косјерина привлачи пажњу својим атрактивним изгледом где год се појави.
22. 08. 2025. у 13:24
Коментари (0)