ГОЛМАН БРАНИО САТ ВРЕМЕНА СА ПОЛОМЉЕНИМ ЗГЛОБОМ! Чуда чинио против Манчестер ситија - и славио невероватан тријумф!

Премијер лига уме да изнедри нестварне фудбалске приче.

ГОЛМАН БРАНИО САТ ВРЕМЕНА СА ПОЛОМЉЕНИМ ЗГЛОБОМ! Чуда чинио против Манчестер ситија - и славио невероватан тријумф!

FOTO: Tanjug/AP

Једна од таквих стиже из ФК Тотенхем.

Наиме, италијански чувар мреже лондонских "певаца" Гиљелмо Викарио прави је јунак поменутог клуба.

Он је, накнадно је откривено, сат времена са фрактуром једне кости скочног зглоба бранио у мечу са енглеским шампионом, Манчестер ситијем.

И одбранио је - све што је могло да се одбрани, а Тотенхем је добио "грађане" са невероватних 4:0.

- Можемо да потврдимо да је Гиљелмо Викарио данас оперисан због прелома десног скочног зглоба. Наше медицинско особље ће проценити када ће моћи да се врати тренинзима. Сви смо уз тебе, Вик - поручили су из Тотенхема.

Викарио је, иначе, на поменутом мечу са браниоцем трона са пет интервенција сачувао мрежу "певаца".

БОНУС ВИДЕО: Спортски скандал који је ушао у историју

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

БИТКА ЗА ЕВРОПСКИ ТРОН: Арсенал тражи освету, ПСЖ жели да испише историју у Будимпешти

БИТКА ЗА ЕВРОПСКИ ТРОН: Арсенал тражи освету, ПСЖ жели да испише историју у Будимпешти

ЛИГА шампиона у суботу увече (18.00) добија новог/старог шампиона, а спектакл на "Пушкаш арени" у Будимпешти донеће окршај актуелног првака Европе ПСЖ-а и новопеченог шампиона Енглеске, Арсенала.

30. 05. 2026. у 07:00

Коментари (0)

БЕЗ ПАРДОНА: Америчка полиција сузавцем на демонстранате