"ПРВИ ПУТ САМ СУСПЕНДОВАН": Слот отворено прича пред Лига куп
Тренер Арне Слот неће моћи да буде на клупи на мечу четвртфинала Лига купа у којој Ливерпул игра против Саутемптона, али каже да не очекује да његово одсуство утиче на тим.

FOTO: AP/Tanjug
Слот ће на овом мечу одслужити казну која му је изречена због трећег жутог картона који је добио у среду током меча са Фуламом.
- У Холандији, када вас суспендују, не смете да будете чак ни у близини свлачионица или простора за медије. Ово је као нека опуштена верзија суспензије - рекао је Слот.
ЕXТРА БЕТ - КВОТА ДО 500 НА ЈЕДНОМ МЕЧУ
Имао је тренер још нешто да дода.
- Рекао бих да сам навикао на ово, али ово је први пут да сам суспендован. Ипак, и даље могу да радим све што желим. Заправо тренер има најмање утицаја и контакта са екипом 45 минутута игре, а највише на полувремену и пре меча. Идеално би било да могу да будем на свом месту, али добио сам жути картон који сам вероватно и заслужио, тако да то је то - рекао је Слот.
ЕXТРА БЕТ - КВОТА ДО 500 НА ЈЕДНОМ МЕЧУ
Слот је најавио и да ће на голу бити Кивин Келехер, али и да Диого Жота свакако неће бити стартер.
Фудбалери Саутемптона дочекује екипу Ливерпула у среду од 21 час.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо

ЈЕЗИВО: Последњи минути живота Јаниса Тиме снимљени камером, после овога се убио (ВИДЕО)
17. 12. 2024. у 12:19

СИНИША МИХАЈЛОВИЋ ПИТАО МАЈКУ ДА ЛИ ЈЕ ХРВАТ ИЛИ СРБИН: "Само једном ме је било срамота"
16. 12. 2024. у 20:00

ОСОКОЉЕНИ ПАРТИЗАНОВИ КЛИНЦИ ИДУ У ПОЉСКУ ПО ПОБЕДУ: Олександрија је очајно одрадила припреме за нову сезону
ПАРТИЗАН гостује украјинској Олександрији у оквиру другог преткола Лиге конференције.
24. 07. 2025. у 10:21

"ДЕЛИЈЕ" НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ! Ванредно саопштење навијача Црвене звезде после оног што се десило на Маракани (ВИДЕО)
Фудбалски клуб Црвена звезда представио је ново појачање - Марко Арнаутовић изашао је пред новинаре, а једно питање емотивно је погодило новог фудбалера црвено-белих. Тицало се Синише Михајловића, а реакција је била таква - да су због тога морале да се огласе и "делије", најватренији навијачи клуба с Маракане.
24. 07. 2025. у 17:15

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво
НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.
25. 07. 2025. у 08:55
Коментари (0)