НОВИ ПАЗАР УБЕДЉИВ У ЛУЧАНИМА: Плаво-бели савладали Младост
Фудбалери Новог Пазара савладали су као гости Младост у Лучанима резултатом 3:1 у мечу 20. кола Суперлиге Србије.
ФОТО: Александар Илић
Младост је јесењи део сезоне окончала на четвртом месту са 32 бода, док је Нови Пазар осми са 25.
Некадашњи леви бек Партизана Немања Милетић предводио је Пазарце до победе у Лучанима.
Милетић је у 4. минуту био стрелац, а у 34. асистент Роднију Антвију. У 37. минуту Петар Бојић није искористио пенал за Младост, а исти играч је у 90+1. минуту смањио на коначних 1:3. Урош Ђурановић је дао трећи гол за Нови Пазар у 53. минуту.
У наредном колу, почетком фебруара, Младост ће у госте Чукаричком, док ће Нови Пазар дочекати Текстилац.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо
БОРБА ЗА СКУДЕТО СЕ ЗАХУКТАВА: Интер не сме себи дозволити нови "кикс", али Богиња провинције се неће предати без велике борбе
ПОСЛЕ тешких пораза у последњим мечевима, Интер и Аталанта покушаће да се врате на победнички колосек у великом ломбардиском дербију Серије А који ће од 15 часова бити одигран данас на "Ђузепе Меаци".
14. 03. 2026. у 07:20
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)