ЗВЕЗДА КОРАЧА КА РЕКОРДУ: Круна најефикасније јесени против Чукаричког
Црвена звезда је у досадашњем току Суперлиге Србије постигла чак 66 голова, а изабраници Владана Милојевића претендују да на крају такмичарске године оборе рекорд постављен у сезони 2020/21 када су црвено-бели постигли 114 погодака. Прилика да се стави круна на најефикаснију јесен клуба са Маракане је меч против Чукаричког у оквиру 20. кола домаћег првенства, који ће бити одигран у недељу у 15 часова на Маракани.

FOTO: FK Crvena zvezda
Црвено-бели првотимци су током првог дела сезоне 2024/25 показали пун нападачки потенцијал у свим такмичењима, али ефикасност актуелног шампиона је највише дошла до изражаја у домаћем првенству. Постигли су чак 66 погодака на свега 19 одиграних утакмица, што је заиста импресивна статистика.
Најубедљивија победа је забележена против Новог Пазара (1:7), а високим резултатом су савладани и Текстилац (6:0), Раднички из Ниша (5:1), Спартак (1:5), а против многих тимовима ове сезоне чета Владана Милојевића постигла је четири поготка (Јединство, Текстилац, Нови Пазар, Чукарички, Партизан).
* РЕГИСТРУЈ СЕ, УПЛАТИ 500 ДИНАРА И ПРЕУЗМИ 3.000 ДИНАРА ЗА СПОРТСКО КЛАЂЕЊЕ *
У клупској историји Звезда је имала најбољу гол разлику у сезони 2020/21, када је после 37 одиграних кола постигла 114 голова. На полусезони тадашња генерација клуба је постигла 51 погодак, док актуелни састав на свом конту има чак 15 више.
Нема дилеме да ће изабраници Владана Милојевића имати могућност да на крају сезоне престигну рекорд, који је већ три године на снази, али и да ставе круну на одличну јесен. Дуел против Чукаричког ће управо бити идеална прилика да наш тим забележи нови тријумф и победом заокружи сјајну 2024. годину.
* РЕГИСТРУЈ СЕ, УПЛАТИ 500 ДИНАРА И ПРЕУЗМИ 3.000 ДИНАРА ЗА СПОРТСКО КЛАЂЕЊЕ *
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо

КО БРЕ НИЈЕ ЗА НБА ЛИГУ!? Василије Мицић запушио уста критичарима, и то како! (ВИДЕО)
21. 12. 2024. у 08:12

ЗВЕЗДА ОДАБРАЛА НАЈБОЉЕ: Он је играч године, а одабран и најлепши гол (ФОТО)
21. 12. 2024. у 08:31

КАКВА БОМБА У БАЊАЛУЦИ! Борац довео највећу икону босанскохерцеговачког фудбала
21. 12. 2024. у 08:58

"ИЗВИНИТЕ, ЈА ТО НЕ РАЗУМЕМ" Јанис Сферопулос имао шта да каже навијачима Звезде
21. 12. 2024. у 09:15

АГОНИЈА ЈУНАЈТЕДА СЕ НАСТАВЉА: Ни најватренији навијачи више не верују у некадашњег гиганта
МАНЧЕСТЕР јунајтед гостује Реал Сосиједаду у осмини финала лиге Европе. Утакмица се игра на "Аноети" у Сан Себастијану од 18.45.
06. 03. 2025. у 10:24

УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује које санкције су управо укинуте Русији
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из света спорта у коме су управо Руси бриљантни, а у коме је досад важила апсолутна забрана за њихово учешће.
06. 03. 2025. у 12:25

ПРЕМИНУО ПЕВАЧ БОРА БОЈИЋ: Био је власник чувеног свадбарског хита и солиста Радио Београда
НАРОДНА музика је остала без још једног великог мајстора. 4. марта 2025. године.
05. 03. 2025. у 19:04
Коментари (0)