БОМБА ИЗ ШПАНИЈЕ: Лука Модрић у наредних десет дана потписује за великог Реаловог ривала?
Лука Модрић улази у последњих шест месеци уговора с Реал Мадридом, што значи да од 1. јануара може да преговара с осталим клубовима. Управо из тог разлога овог уторка је стигла изненађујућа вест о будућности капитена фудбалске репрезентације Хрватске и, с 28 трофеја, најтрофејнијег фудбалера Реала свих времена.

Foto: Profimedia
Иако има 39 година, Модрић је и даље врло важна карика "краљевића". Ем је капитен, ем је водиља млађим играчима као играч с најдужим стажем у свлачионици трофејног клуба из престонице Шпаније.
Истина, он не игра тако често као раније, али скоро сваки пут када добије прилику - одради свој посао према очекивањима. Ове године одиграо је чак 66 утакмица, укључујући и оне за репрезентацију и за клуб, те о "паду форме" нема говора.
А без обзира што је у позним играчким годинама - и даље не размишља о одласку у пензију. И, поједини клубови би да га врло радо виде у својим редовима, кад се већ недељама, па и месецима говори да му Реал неће понудити наставак сарадње.
Тако је из Шпаније стигла "бомбастична вест":
Наиме, како преноси портал Дефенса Централ, Модрић би у следећих десетак дана могао да потпише за Севиљу и тако постане члан андалузијског клуба за идућу сезону.
"Вечерњи лист" јавља да Шпанци наводе како Модрића јако цене у Севиљи где га виде као "занимљивог играча који може помоћи везном реду", те да "може потписати од 1. јануара".
- Како му је ове сезоне смањења плата у Реалу, наводно му на Санчез Пицхуану могу понудити исти износ. Даље се наводи да је Модрић захвалан на интересу Севиље, те да у клубу сматрају да он и даље може играти на највишем могућем нивоу - пише поменути медиј.
Табела Ла лиге (Примера)
На табели фудбалског првенства Шпаније води Атлетико Мадрид са 41 бодом, док његов градски ривал Реал има један мање, 40. Уз по утакмицу вие за њима следе Барселона (38) и Атлетик Билбао (36).
Севиља је тренутно тек 14, са 22 бода, колико имају и Рајо Ваљекано и Лас Палмас.
Не пропустите:
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА почетак нове радне недеље смо вам спремили три пара из лига петица.
29. 09. 2025. у 07:00

АМЕРИ ЗАТЕЧЕНИ! Никола Јокић дошао на конференцију пред старт НБА сезоне, а причао им о Пешићу, брату, храму, ко му је непријатељ у екипи...
Никола Јокић је први пут откако је за Србију играо на Евробаскету 2025 изашао пред америчке новинаре и... мало је рећи да је та конференција за штампу Денвер нагетса пред почетак НБА сезоне била занимљива.
29. 09. 2025. у 20:06

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)