КАКВА БОМБА: Црвена звезда нашла замену за Ендиајеа?
Фудбалски клуб Црвена звезда завршио је јесењи део првенства као шампион, а управа се већ спрема за зимски прелазни рок.

ФОТО: Танјуг/АП
Како су пренели грчки медији, Звезда је "нациљала" ново појачање. У питању је словеначки нападач Андраж Шпорар који наступа за Панатинаикос.
С обзиром на то да је недавно на конференцији за медије Звездан Терзић рекао да је сенегалски офанзивац Шериф Ендиаје један од фудбалера који би могли да напусте "Маракану", уколико дође до тога, Словенац је први на списку као замена.
Шпорар се ове сезоне није наиграо међу "зеленима", односно постигао је свега два гола у свим такмичењима.
БОНУС ВИДЕО: Чудо од спортског објекта - Национални стадион у Србији
Препоручујемо

ЦЕЛА АМЕРИКА БРУЈИ О ИЗЈАВИ ТРЕНЕРА ДЕНВЕРА: "Требало би више да хранимо нашег коња"
26. 12. 2024. у 09:55

ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за "сигурица тикет" са две реалне квоте
ЗА данас смо вам спремили следеће предлоге.
03. 09. 2025. у 07:30

УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК: Из пенала убио голмана! (ВИДЕО)
Спорт је задесила трагедија.
05. 09. 2025. у 15:51

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове
ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.
05. 09. 2025. у 19:51
Коментари (0)