РЕКОНСТРУКЦИЈА ЈЕ КРЕНУЛА: ПСЖ мења тим у зимском прелазном року

Новости онлине

01. 01. 2025. у 13:28

Фудбалски клуб Пари Сен Жермен могао би да има доста посла у зимском прелазном року.

РЕКОНСТРУКЦИЈА ЈЕ КРЕНУЛА: ПСЖ мења тим у зимском прелазном року

FOTO: Tanjug/AP

Како је откривено, први на листи за одлазак је Милан Шкрињар, који није у плановима Луиса Енрикеа и могао би да појача Галатасарај. Турски клуб жели да га доведе на позајмицу, са правом откупа у летњем прелазном року, а Словак је заинтересован да се пресели у Истанбул. 

Следећи је Рандал Коло Муани, који такође нема места код Луиса Енрикеа. Француз има бројне понуде из Премијер лиге, звали су га Арсенал, Манчестер јунајтед и Челси, те је сва прилика да ће и он на позајмицу у јануару.

Нејасна је ситуација око Марка Асенсија, који би наводно могао да пређе у Јувентус. Он такође има мању минутажу, иако је одиграо 15 мечева у свим такмичењима, углавном је улазио са клупе и на терену је провео око 750 минута. 

Чекамо расплет ситуације, али је јасно да ће ПСЖ бити активан у зимском прелазном року.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈУВЕ ПЛАЧЕ ЗА ВЛАХОВИЋЕМ: Србин баш фали старој дами која би се да је он ту борила за титулу!

ЈУВЕ "ПЛАЧЕ" ЗА ВЛАХОВИЋЕМ: Србин баш фали "старој дами" која би се да је он ту борила за титулу!

ПОСЛЕ пропуштене прилике да против Лећеа упише нову победу за викенд, Јувентус ће тражити брз одговор у уторак вече када гостује Сасуолу на "МАПЕИ стадиону" у оквиру 19. кола Серије А (20.45).

06. 01. 2026. у 07:30

АКО ВАМ АУТО ПРОКЛИЗА: Савет аутомобилисте који може спасити животе - како безбедно возити по СНЕГУ

АКО ВАМ АУТО ПРОКЛИЗА: Савет аутомобилисте који може спасити животе - како безбедно возити по СНЕГУ

ЧЕДОМИР Бркић објаснио је како возачи треба да правилно очисте аутомобиле након снежних падавина, али и како да возе, управљају и понашају се у саобраћају.

05. 01. 2026. у 19:27

Коментари (0)

СПЕЦИЈАЛИТЕТИ СА ДВОРА ЦАРА ДУШАНА: Овако се јело у царској Србији (РЕЦЕПТИ)