ЗВАНИЧНА ОДЛУКА ФК ПАРТИЗАН: Фудбалер црно-белих послат у иностранство на необичан начин
Када се неко привремено растаје, онда је то без неких великих речи. Али, мало је другачије обављен један растанак у фудбалском клубу Партизан.

Фото: ФК Партизан
Кервин Аријага је напустио Партизан "привремено" и придружиће се Самеду Баждару у Сарагоси.
Али, повратка, заправо, неће бити иако је у питању само позајмица.
* СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – КЛИКНИ И ОДМАХ ПРЕУЗМИ 6.000 РСД *
Ево шта је клуб из Хумске саопштио тим поводом:
* СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – КЛИКНИ И ОДМАХ ПРЕУЗМИ 6.000 РСД *
"Кервин Аријага, играч ФК Партизан и репрезентативац Хондураса, остатак сезоне провешће на позајмици у Реал Сарагоси.Обавезан откуп
Позајмица укључује опцију обавезног откупа, а Аријага ће поново имати прилику да сарађује са тренером Мигелом Анхелом Рамирезем, под чијим вођством је играо у МЛС-у током 2022. године.
Аријага је у Партизан стигао у јулу 2024. године и одиграо је укупно 21 утакмицу у свим такмичењима ове сезоне.
Желимо му пуно успеха у новом поглављу каријере!", истичу црно-бели.

FOTO: FK Partizan
Подсетимо, Аријага је у Хумску стигао прошлог лета, на захтев бившег тренера Александра Станојевића. Дошао је из Минесоте и за њега је плаћено обештећење од 500.000 долара.
За црно-беле је, као задњи везни, али и централни дефанзивац, на поменутим наступима остварио две асистенције.
Аријага је у Хумску стигао прошлог лета, на захтев бившег тренера Александра Станојевића. Он је дошао из Минесоте и за њега је плаћено обештећење од 500.000 долара.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо

МИРИШЕ БРЕЈК У "БЛАУГРАНИ": Партизан руши Барсу и остаје у трци за плеј-оф
БЕОГРАДСКИ црно-бели ће у 29. колу Евролиге гостовати Барселони.
14. 03. 2025. у 08:30

РУСИЈА У ШОКУ: Откривено где су се спремали терористи који су убили 145 људи у тржном центру Крокус сити хол
Терористички напад у Москви, током ког је пре годину дана у тржном центру "Крокус сити хол" убијено 145 људи, могао је да буде избегнут да се повело више рачуна о омиљеном месту окупљања терориста који су тај ужасан злочин извршили.
13. 03. 2025. у 17:44

ТРАМПОВА УНУКА ЈЕ ПРАВА СЕНЗАЦИЈА: Најскромнија и најлепша у породици, бави се необичним спортом (ФОТО)
ИАКО обично највише пажње привлаче деда, бака и тетка Иванка, када се нашла на бини поред Доналда трампа током победничког говора након избора сви су приметили лепу Каи, у сјајној, шљокичастој хаљини.
13. 03. 2025. у 15:53
Коментари (0)