ЈОВАН МИЈАТОВИЋ СЕ ВРАТИО У ЕВРОПУ: Бивши фудбалер Звезде каријеру наставља у Белгији

Часлав Вуковић

31. 01. 2025. у 16:39

СРПСКИ фудбалер Јован Мијатовић вратио се у Европу, а у наредних шест месеци играће за белгијски Левен.

ЈОВАН МИЈАТОВИЋ СЕ ВРАТИО У ЕВРОПУ: Бивши фудбалер Звезде каријеру наставља у Белгији

ФОТО: ФК црвена звезда

Овај 19-годишњак је стигао из Њујорка као позајмљен играч. С обзиром на то да није пуно играо за тим из МЛС-а, долазак у Левен може бити добар потез.

Мијатовић је 2023. године отишао у САД из Црвене звезде, а црвено-бели су од тог трансфера зарадили осам милиона.

*Узми 20% бонуса за ЛИВЕ!
Активирај бонус уз одиграни тикет од 4+ пара, уплатом од 1.000РСД и квотом од 5.00 или више!*

Он се огласио одмах по доласку у клуб из Белгије.

- Невероватно сам срећан што сам овде и заиста се радујем почетку. Пажљиво сам размислио шта би био најбољи избор за моју каријеру и мислим да је Левен прави клуб у овом тренутку да се даље развијам. Звао сам Стефана Митровића скоро сваки дан и постављао му разна питања о клубу и такмичењу. Био је веома позитиван и охрабрио ме је на овај корак. Мој главни циљ је наравно да постигнем голове. Али изнад свега, желим да помогнем тиму да победи и освоји бодове - рекао је Мијатовић.

*Узми 20% бонуса за ЛИВЕ!
Активирај бонус уз одиграни тикет од 4+ пара, уплатом од 1.000РСД и квотом од 5.00 или више!*

Левен је тренутно 12. на табели Жупилер лиге са 26 бодова.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У АТИНИ: Ренџерс има предност, али српски Панатинаикос се неће предати без велике борбе

СПЕКТАКЛ У АТИНИ: Ренџерс има предност, али "српски" Панатинаикос се неће предати без велике борбе

РЕВАНШ једног од занимљивијих двомеча друго кола квалификација вечерас ће одиграти Панатинаикос и Ренџерс (20.00). Шкотски великан је славио с 2:0 на "Ајбројксу" тако да са озбиљном предношћу долази у Атину, али сигурно је да га очекује изузетно тежак меч пред пуним трибинама "Олимпијског стадиона".

30. 07. 2025. у 07:35

ПОЉСКА ОВО УОПШТЕ НИЈЕ ОЧЕКИВАЛА: Ево шта су урадили навијачи ФК Нови Пазар пред реванш са Јагјелоњом

ПОЉСКА ОВО УОПШТЕ НИЈЕ ОЧЕКИВАЛА: Ево шта су урадили навијачи ФК Нови Пазар пред реванш са Јагјелоњом

Фудбалски клуб Нови Пазар је одиграо историјску, прву међународну такмичарску утакмицу, а тај меч у коме је пољска Јагјелоња задовољнија исходом (коначан резултат био је 1:2 уз гол у 95. минуту), обележили су и навијачи. Делом због сјајне атмосфере, делом и због инцидената. У реваншу инцидената по свој прилици неће бити због одлуке новопазарских навијачких група.

30. 07. 2025. у 16:17

ОТВОРИ ПУТ, ОПРА! Срамота - људи беже од цунамија, а водитељка НЕ ДА преко њеног имања! Тешке оптужбе за Винфријеву

"ОТВОРИ ПУТ, ОПРА!" Срамота - људи беже од цунамија, а водитељка НЕ ДА преко њеног имања! Тешке оптужбе за Винфријеву

ОПРА Винфри нашла се под жестоким нападима јавности након тврдњи да није отворила свој приватни пут на острву Мауи, док хиљаде становника покушава да побегне на сигурно због упозорења на цунами.

30. 07. 2025. у 14:41

Коментари (0)

ОСВОЈИ КАРТЕ ЗА ЕВРОБАСКЕТ 2025 и навијај свим срцем за Србију