"УСКОРО ЋЕМО СЕ ВИДЕТИ!" Јовељић се емотивном поруком опростио од Лос Анђелес галаксија
Српски нападач Дејан Јовељић напустио је Лос Анђелес и упутио се у Канзас где ће наставити каријеру, а на растанку послао је емотивну поруку свом бившем клубу.

ФОТО: Профимедиа
Јовељић се огласио емотивном поруком коју је послао свом, сада већ бившем клубу.
- Те 2021. године сам први пут дошао у Сједињене Државе и имао сам велике циљеве. Придружио сам се историјском тиму у МЛС-у и желео сам да играм и да дам гол у сваком мечу. Морао сам да чекам мало дуже него што сам желео, али сам коначно свима показао шта је моја игра: давати голове и чинити све и свашта да тим победи.
* СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – КЛИКНИ И ОДМАХ ПРЕУЗМИ 6.000 РСД *
Желео бих да се захвалим невероватним навијачима Галаксија што су моје четири године у клубу учинили тако незаборавним. Посебно се захваљујем и саиграчима, тренеру, опреми, обуци и медицинском особљу што су били уз мене на сваком кораку.
Захвалан сам што сам играо за ЛА Галакси и помогао клубу да освоји свој шести МЛС купова. Шампиони ће се поново срести, једног дана! Ускоро ћу се видети са свима, али само у различитим бојама - написао је Јовељић на друштвеној мрежи "Икс".
* СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – КЛИКНИ И ОДМАХ ПРЕУЗМИ 6.000 РСД *
Подсетимо, српски нападач Дејан Јовељић прешао је из редова Лос Анђелес Галаксија у Спортинг из Канзаса.Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо

УКРАЈИНЦИ ОДБИЛИ ДА СЕ ВРАТЕ У УКРАЈИНУ: Спортска драма због рата
02. 02. 2025. у 12:53

ЈОКИЋ МУ ПРВИ ПРИТРЧАО У ПОМОЋ: Василије Мицић доживео стравичну повреду (ВИДЕО)
02. 02. 2025. у 08:32

ДИРК НОВИЦКИ НЕ МОЖЕ ДА ДОЂЕ СЕБИ: У неверици због онога што је доживео Лука Дончић!
02. 02. 2025. у 12:40

НИКО ГА НЕ МОЖЕ САЧУВАТИ: Доминацији Николе Јокића нема краја!
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Нагетса и Лејкерса који се састају у "Бол арени" (2.30).
14. 03. 2025. у 15:17 >> 15:17

РУСИЈА У ШОКУ: Откривено где су се спремали терористи који су убили 145 људи у тржном центру Крокус сити хол
Терористички напад у Москви, током ког је пре годину дана у тржном центру "Крокус сити хол" убијено 145 људи, могао је да буде избегнут да се повело више рачуна о омиљеном месту окупљања терориста који су тај ужасан злочин извршили.
13. 03. 2025. у 17:44

ПОСВАЂАО СРБЕ И ХРВАТЕ: Маск рекао ОДАКЛЕ је Тесла и КОЈЕ је националности
ПРЕКО 13.000 лајкова је добио овај пост власника "Тесле".
13. 03. 2025. у 21:39
Коментари (0)