МЕСИ ЕЛИМИНИСАО СРБИНА! Интер из Мајамија у осмини финала КОНКАКАФ Купа шампиона

Марко Паунић
Марко Паунић

26. 02. 2025. у 10:10

Фудбалери Интера из Мајамија пласирали су се у осмину финала КОНКАКАФ (ЦОНЦАЦАФ) Купа шампиона, пошто су данас на свом терену савладали Спортинг Канзас Сити резултатом 3:1 (3:0) у реванш мечу 1/16 финала овог такмичења.

МЕСИ ЕЛИМИНИСАО СРБИНА!  Интер из Мајамија у осмини финала КОНКАКАФ Купа шампиона

FOTO: Tanjug/AP

Интер је изборио пласман у наредну фазу такмичења укупним резултатом 4:1, пошто је у првој утакмици која је одиграна 20. фебруара у Канзас Ситију славио са 1:0. 

Голове за екипу из Мајамија постигли су Лионел Меси у 19, Тадео Аљенде у 45+1. и Луис Суарез у 45+3. минуту. 

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

Једини стрелац за госте био је Мемо Родригез у 63. минуту. Српски фудбалер Дејан Јовељић био је стартер у екипи из Канзас Ситија, а замењен је у 58. минуту. 

Фудбалери Интера ће у четвртфиналу играти против Кавалијера, који је актуелни шампион Јамајке. 

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

Први меч ће бити одигран 5. марта у Мајамију, а реванш недељу дана касније у Кингстону.

Бонус видео: Црногорске олимпијске игре - такмичење у лењости

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.

27. 06. 2025. у 16:50

Коментари (0)

Kriptovaluta Solaxy (SOLX) raste dok Solanin Layer 2 ulazi na DEX berze, a uskoro sledi i listiranje na velikim centralizovanim berzama