ЉАЈИЋ ИЗДАО КЛУБ! Не долази у Хумску и то због какве глупости
ПРЕДСТОЈЕЋИ викенд је требао да буде и те како занимљив када је српски фудбал у питању.
Фото: ФК Партизан
Адем Љајић је требао да се врати у Хумску, али не као играч Партизана са којим су га повезивали током зимског прелазног рока већ са Новим Пазаром да гостује у престоници Србије 8.марта
Сви су са нестрпљењем чекали тај меч, а онда је бивши репрезентативац Србије направио глупос.
Он је добио жути картон у тријумфу Новог Пазара против Напретка (2:0) и то када се меч завршио због приговора судији.
То је Љајићу била четврта опомена и мораће на хлађење један меч и оставио је саиграче на цедилу у кључном тренутку.
ФООТ: Н. Параушић
Сада се многи питају да ли је Адем намерно добио картон, како би прескочио гостовање вољеном клубу и играње против истог, али једно је сигурно остаћемо ускраћени за мајсторије Љајића у суботу у Хумској.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
ЗВЕЗДА МОЖЕ ДИРЕКТНО У ОСМИНУ ФИНАЛА ЛИГЕ ЕВРОПЕ: На њој је да победи Селту, а за остало ћемо видети...
Црвена звезда у четвртак увече дочекује Селту на "Стадиону Рајко Митић" (21.00) у једној од кључних утакмица лигашке фазе Лиге Европе, у тренутку када је борба за пласман у нокаут рунду изузетно згуснута. Српски шампион се налази на 11. месту са 13 освојених бодова, док су гости из Галиције три позиције ниже са само бодом мање.
29. 01. 2026. у 07:00
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН 2026: Новак Ђоковић понижен као никада пре!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 су прилично неочекиване.
29. 01. 2026. у 13:10
СПАС У 10 СЕКУНДИ: Како сами себи можете да помогнете у случају срчаног удара
ИНФАРКТ је један од најчешћих узрока изненадне смрти, и то све чешће код младих особа.
29. 01. 2026. у 07:41
Коментари (0)