ГОТОВО ЈЕ: Гризман напушта Атлетико, познато где наставља каријеру
Фудбалер Атлетика и француски репрезентативац Антоан Гризман напустиће на крају сезоне мадридски клуб, пошто жели да настави играчку каријеру у Лос Анђелесу, преноси Релево.

ФОТО: АП
Гризман има уговор са Атлетиком до јуна 2026. године.
Шпански медији наводе да француски фудбалер планира да до краја марта одржи састанак са челницима мадридског клуба на којем ће руководству Атлетика да саопшти да жели да настави каријеру у МЛС лиги.
Гризман наводно из породичних разлога жели да заигра за Лос Анђелес за који већ наступају његови сународници Оливије Жиру и Уго Лорис.
Релево истиче да ће челници мадридског клуба да дозволе француском нападачу да на крају сезоне напусти Атлетико без обештећења.
Гризман (33) је ове сезоне одиграо 41 меч у свим такмичењима за Атлетико и постигао је 16 голова.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо

ЈОКИЋ (ОПЕТ) ИСПИСАО ИСТОРИЈУ: Денвер доживео највећи шок сезоне (ВИДЕО)
16. 03. 2025. у 07:46

КАКВА ПОБЕДА, ВЕЛИКА ДРАМА: Баскеташи Србије иду по злато на Купу шампиона
16. 03. 2025. у 09:28 >> 09:33

ЈОКИЋ БЕСАН И НИКАДА ИСКРЕНИЈИ: Никола је имао шта да поручи саиграчима
16. 03. 2025. у 08:10

МИЛОЈЕВИЋЕВА ЗВЕЗДА НА НАЈТЕЖЕМ ИСПИТУ ДО САДА: „Црвено-бели“ морају пронаћи начин да зауставе перфектну Брагу!
Брага у четвртак од 21.00 дочекује Црвену звезду на стадиону “Муниципал де Брага” у оквиру трећег кола Лиге Европе, са јасним циљем – да настави стопроцентан низ у Европи. Док Португалци блистају на међународној сцени, београдски црвено-бели у Португал стижу под притиском, са само једним освојеним бодом и озбиљном потребом да преокрену лошу форму ван "Маракане".
23. 10. 2025. у 07:00

РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
23. 10. 2025. у 14:39

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)