"НЕ МОЖЕМО ДА СКРПИМО ЕКИПУ": Владан Милојевић незадовољан због распореда!
ЦРВЕНА звезда се пласирала у полуфинале Купа Србије победивши Нови Пазар са 2:1, а тренер црвено-белих Владан Милојевић открио је са каквим се проблемима суочава.
ФОТО: ФК Црвена звезда
Стратег актуелног шампиона је меч завршио без класичног штопера. Објаснио је због чега је то тако, али имао је примедбе и на распоред.
- Нема ту тактике. Играмо среда, субота... Имамо 15 репрезентативаца. Ђурић је повређен. Остали су болесни. Не можемо да скрпимо екипу, ово је све принудно. Требало би да играмо мало у понедељак. Имамо озбиљних проблема са повредама и вирусом. Играли су под вирусом Родић и Дуарте. Играмо на свака три дана. Оно што је битно, заслужено смо победили и у оваквом саставу. Имали смо доста шанси. Голман Новог Пазара је херој. Требало је у првом полувремену да решимо утакмицу. Чека нас ОФК Београд већ у недељу - рекао је Милојевић за "ТВ Арена спорт".
Подсетимо, Црвена звезда у недељу игра против ОФК Београда и само јој је бод довољан да обезбеди 36. шампионску титулу.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
СЕНЗАЦИЈА У ХУМСКОЈ: Партизан испао из Купа Србије у фудбалу после 24 пенала!
02. 04. 2025. у 19:51 >> 19:52
ШОК НА МАРАКАНИ: Бивши фудбалер Црвене звезде осуђен на две године затвора!
02. 04. 2025. у 12:25
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Чоло Симеоне покушава да заустави Барселону и тако помогне Реалу у походу на титулу
У једном од највећих дербија шпанског фудбала, Атлетико Мадрид ће ове вечери на стадиону "Метрополитано“ угостити Барселону, лидера Ла лиге, у мечу који би могао да има велики утицај на расплет занимљиве шампионске трке (21.00).
04. 04. 2026. у 07:20
ЦЕЛА БОСНА У ШОКУ! Ево шта је урадио Јусуф Нуркић кад је чуо да је са супругом погинуо српски свештеник Ненад Митрић, а троје деце повређено
Српска православна црква остала је затечена када су се појавиле вести да је њен свештеник Ненад Митрић, са супругом Недељком, погинуо у тешкој саобраћајној несрећи, а да је том прилиом повређено њихово троје врло младе деце. Та вест је стигла и до НБА лиге, до тамошњег аса Босне и Херцеговине, Јусуфа Нуркића.
04. 04. 2026. у 16:06
"САМО ЈЕ ПАЛА, КАО ПОКОШЕНА" Страшна трагедија Милоша Бојанића, преминула је у 48. години
ОВАЈ губитак је оставио неизбрисив траг на његову породицу...
03. 04. 2026. у 15:33
Коментари (0)