МЕЛОУН ПРЕЛОМИО! Тренер Денвера повукао потез који је жестоко разочарао навијаче Денвера
ПОСЛЕ нестварног меча са Минесотом и 61 поен Николе Јокића у Колораду су платили високу цену.

ФОТО: Танјуг/АП
Денвер је поражен од Сан Антонио Спарса са 113:106. Тренер Мајк Мелоун је одлучио да одмори најбоље играче, међу којима и Николу Јокића што је тешко пало навијачима у Колораду, који су присуствовали новом поразу свог тима.
- Мелоун је приступио Јокићу касно у уторак и обавестио суперстар центра да неће играти против Сан Антонија. Разлог је био једноставан. Јокић је провео 40 узастопних минута на терену против Минесоте док је постизао рекорд каријере са 61 поеном", наводи Денвер Пост.
Поред Србина против Спарса нису играли Мајкл Портер Џуниор, Кристијан Браун, Ерон Гордон, Пејтон Вотсон и Џамал Мареј, оа је јасно да је тренер Мајк Мелоун желео да одмори главне играче.
Најбољи у екипи Денвера био је Расел Вестбрук са 30 поена, 11 скокова и шест асистенција, док је Пикет уписао трипл-дабл партију са 17 поена, 11 скокова и 10 асистенција. Влатко Чанчар је играо 25 минута и убацио осам поена.
Спарсе су до победе водили Харисон Барнс са 20 поена и осам скокова, Кесл је имао 15 поена и 15 скокова, као и девет асистенција.

ГОЛЕАДА У НАЈАВИ: Пробуђени Леверкузен тестира првака Европе
У једном од најзанимљивијих мечева трећег кола групне фазе Лиге шампиона, Бајер Леверкузен дочекује актуелног шампиона Европе, Париз Сен Жермен. Меч се игра на "Бај арени" и почиње од 21.00.
21. 10. 2025. у 07:30

НБА ШОК НА ПОМОЛУ? Никола Јокић напушта Денвер нагетсе?!
Најновије вести из НБА лиге тичу се најбољег кошаркаша света - и то са шокантним разлогом: Никола Јокић би могао да напусти Денвер нагетсе.
20. 10. 2025. у 20:01

Мосвка рекла "ЊЕТ" Америци: "Нема говора, не пристајемо на то - рат у Украјини се неће тако завршити"
"ТАЈ ОДГОВОР је добро познат, и доследност позиције Руске Федерације се не мења."
20. 10. 2025. у 15:40 >> 16:03
Коментари (0)