НИШТА ОД ДОЛАСКА У ПАРТИЗАН? Освајач ФИБА Лиге шампиона пао на допинг тесту због конзумације марихуане

Филип Милошевић

21. 05. 2025. у 15:00

Члан идеалне петорке ФИБА Лига шампиона и играч освајача овог такмичења - Уникахе Дилан Осетковиски, неће моћи можда да игра Евролигу следеће сезоне.

НИШТА ОД ДОЛАСКА У ПАРТИЗАН? Освајач ФИБА Лиге шампиона пао на допинг тесту због конзумације марихуане

FOTO: EPA

Наиме, он је наводно са немачким пасошем пао на допинг тесту (позитиван је био на марихуану), па је покренут поступак против њега, који би сада могао да дође на наплату.

Како преноси Енцестандо, епилог случаја ће бити познат у наредних неколико дана, а према њиховим информацијама – Остековски ће добити забрану од годину дана, тако да неће моћи да направи дуго чекани искорак.

Подсетимо, он је био на радару многих екипа, а као потенцијална наредна његова дестинација помињао се и Београд, односно да би наредне сезоне могао да обуче дрес Партизана.

БОНУС ВИДЕО: Спортски скандал који је ушао у историју

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИРАН НАПАДНУТ, А РУСИЈА КАЖЊЕНА!  Сергеј Лавров о ономе што шта раде Америка и Израел, а како у свему пролазе Руси

ИРАН НАПАДНУТ, А РУСИЈА КАЖЊЕНА! Сергеј Лавров о ономе што шта раде Америка и Израел, а како у свему пролазе Руси

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. У најновије вести на тему "спортске санкције Русима" уплетени су и Иран, али и Сједињене Америчке Државе и Израел који су Иранце напали, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе.

05. 03. 2026. у 12:19

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.

03. 03. 2026. у 20:21

Коментари (0)

ЗДРАВА ХРАНА СВАКОГ ДАНА: МАXИ платформа посвећена здравој исхрани