ЈАНАКОПУЛОС СЛАВИ! Панатинаикос "преотео" играча Олимпијакосу

Филип Милошевић

27. 07. 2025. у 19:50

Доскорашњи кошаркаш Баксоније, Николас Рогавопулос, нови је играч Панатинаикоса.

ЈАНАКОПУЛОС СЛАВИ! Панатинаикос преотео играча Олимпијакосу

ФОТО: М. Вукадиновић

Два највећа клуба Грчке – ПАО и Олимпијакос – водили су битку за Рогавопулоса и таман када се синоћ појавила вест да су црвено-бели кренули по доскорашњег члана Басконије, одговор је стигао у виду договора са Панатинаикосом и потписа четворогодишњег уговора.

Трансфер Рогавопулоса је Димитрис Јанакопулос прославио на свом Инстаграму, где је индиректно “боцкао” конкуренцију и славодобитно потврдио да Грк стиже у зелени део Атине.

Грк је просечно у претходне две сезоне у Басконији бележио осам поена и три скока по утакмици.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ЗА ПРЕКИД ЈУВЕОВЕ ЦРНЕ СЕРИЈЕ: Реал Мадрид је у одличном ритму, а низ победа код куће улива страх у кости свим противницима

ВЛАХОВИЋ ЗА ПРЕКИД ЈУВЕОВЕ ЦРНЕ СЕРИЈЕ: Реал Мадрид је у одличном ритму, а низ победа код куће улива страх у кости свим противницима

Реал Мадрид и Јувентус састају се у великом европском класику који увек носи посебну тежину, без обзира на форму или тренутни положај у групи.

22. 10. 2025. у 08:34

Коментари (0)

СУПЕР АКЦИЈА, ОПРЕМИТЕ ДОМ И УШТЕДИТЕ И ПРЕКО 40%