ПРЕМИЈЕРЛИГАШ СЕ ОПРОСТИО ОД СРБИНА: Минут ћутања за недавно преминулог бившег председника Црвене звезде

Филип Милошевић

23. 08. 2025. у 17:12

Фудбалери Брентфорда и Астон Виле почели су свој меч другог кола Премијер лиге минутом ћутања у част недавно преминулог Ден Тане.

ПРЕМИЈЕРЛИГАШ СЕ ОПРОСТИО ОД СРБИНА: Минут ћутања за недавно преминулог бившег председника Црвене звезде

ФОТО: Профимедиа

Ден Тана је преминуо пре седам дана, 16. августа, у својој 90. години. Он је током свог живота радио у неколико бранши, а био је познат и као власник неколицине фудбалски клубова.

Ден Тана је 1973. године отишао пут Лондона, а на позив тренера Френка Бланстона је отишао да гледа утакмицу Брентфорда у Четвртој дивизији. Он је тада увидео да је клуб био у поприлично лошем стању, а постао је и власник овог клуба, где је остао у управи све до 2002. године.

Брентфорд је одлучио да му ода почаст пред меч са екипом Астон Виле.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи хаос у редовима плаваца

НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"

ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.

04. 01. 2026. у 11:30

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

НАГЕТСИ ОСТАЛИ И БЕЗ ДРУГОГ ЦЕНТРА: Валанчијунас се повредио па је ово рекао о Николи Јокићу