МИЛОЈЕВИЋ СКОРО ЗАПЛАКАО: "Ви већ знате ко је следећи тренер Звезде, а кад господин дође - чека га скоцкана екипа!"
05. 11. 2025. у 15:48
Емотивно је Владан Милојевић пред утакмицу са Лилом одговорио на питање о својој могућој замени.
Повезане вести
МИЛОЈЕВИЋ СЛОМЉЕН ЗБОГ СМРТИ КОЛЕГЕ: Тренер Звезде послао јаку поруку, Лил и фудбал пали у други план
Владан Милојевић, тренер Црвене звезде, обраћа се медијима пред меч 4. кола Лиге Европе против Лила (среда, 18.45).
05. 11. 2025. у 15:16
ДЕЛИЈЕ ГЛЕДАЈУ И НЕ ВЕРУЈУ! Црвена звезда већ "избачена" из Лиге Европе
ЗАНИМЉИВЕ вести долазе из света фудбала, али неће се свидети навијачима Црвене звезде!
02. 02. 2026. у 13:40
САДА ЈЕ СВЕ ЈАСНО! Позната тачна сатница утакмица Црвена звезда - Лил у Лиги Европе
Фудбалери Црвене звезде ће у плеј-офу Лиге Европе одмерити снаге са француским Лилом, а сада су познате и тачне сатнице обе утакмице.
30. 01. 2026. у 19:40 >> 19:26
У ЛИЛУ СВЕСНИ СНАГЕ "МАРАКАНЕ": Атмосфера у Србији је импресивна, али ово ће бити другачији двомеч
ЖРЕБ је још једном одлучио да споји Црвену звезду и Лил. Ови тимови су већ играли ове сезоне у Лиги Европе, а то ће урадити још два пута.
30. 01. 2026. у 17:40
КАТАСТРОФА! Црвена звезда добила ужасне вести пред жреб за нокаут фазу Лиге Европе
РЕМИ и сјајна игра Црвене звезде против Селте на крају би могла да кошта шампиона Србије.
30. 01. 2026. у 08:19
Најновије из рубрике
ЗА ТРОФЕЈ У СУБОТИЦИ: Град на северу Бачке домачин финалних мечеба Купа Србије у одбојци за даме и мушкарце
ФИНАЛЕ Купа Србије у одбојци за даме и мушкарце одиграће се 1.марта у Суботици, саопштио је ОСС. За трофеј ће се борити одбојкашице Уба и ТЕНТ-а, односно одбојкаши Спартака и Радничког. Пехар бране Обреновчанке и Крагујевчани.
03. 02. 2026. у 11:17
РАЗБИО ЗВЕЗДУ, ПА... Богољуб Марковић добио признање од АБА лиге
Кошаркаш Меге Богољуб Марковић проглашен је за најкориснијег играча (МВП) 17. кола АБА лиге, саопштено је данас на званичном сајту регионалног такмичења.
03. 02. 2026. у 11:06
ХАОС У ХРВАТСКОЈ! Златко Далић ударио на државу због селектора рукометне репрезентације
Рукометаши Хрватске успели су да освоје бронзану медаљу на Европском првенству, а до овог успеха водио их је селектор Дагур Сигурдсон, који је у једном тренутку дигао глас на ЕХФ због начина на који је организован турнир.
03. 02. 2026. у 10:43
Коментари (0)