УЕФА (ОПЕТ) КАЗНИЛА СРБИЈУ: Ударили нас по џепу, али и не само то

Александар Илић
Александар Илић

05. 11. 2025. у 22:39

Дисциплинска комисија Светске фудбалске федерације (ФИФА) казнила је Фудбалски савез Србије (ФСС) новчано са 87.500 швајцарских франака, као и делимичним затварањем трибина за утакмицу последњег кола квалификација за Светско првенство против Летоније у Лесковцу.

УЕФА (ОПЕТ) КАЗНИЛА СРБИЈУ: Ударили нас по џепу, али и не само то

Фото: Н. Параушић

ФСС је кажњен због дешавања на утакмици против Албаније, која је 11. октобра победила у Србију у Лесковцу и мечу Групе К квалификација за Светско првенство.

- Фудбалском савезу Србије изречена је новчана казна у износу од 87.500 швајцарских франака због непримереног понашања навијача током интонирања националних химни и дискриминаторног понашања дела публике током утакмице, као и мера делимичног затварања најмање 25% капацитета трибина (првенствено иза голова) на наредној утакмици А репрезентације Србије у оквиру ФИФА такмичења, против Летоније у Лесковцу, стоји на почетку саопштења ФСС.

Из ФСС истичу да неће преузети на себе организовану продају улазница за гостујући сектор на стадиону "Вембли", нити одговорност за понашање навијача на предстојећој утакмици са репрезентацијом Енглеске, која је на програму  13. новембра.

- Фудбалски савез Србије апелује на све навијаче да поштују прописе и фер-плеј принципе, као и да подршком помогну репрезентацији у спортском духу и без инцидената, закључује се у саопштењу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Најзгоднија преваранткиња 21. века донела шок-одлуку! Свет је затечен, после најновијег скандала је нестала, а сада...

"Најзгоднија преваранткиња 21. века" донела шок-одлуку! Свет је затечен, после најновијег скандала је нестала, а сада...

Њена животна прича је помало нестварна. Уосталом, филмски делује сценарио: тенисерка нестаје с терена без поздрава, без саопштења, без речи збогом. Свет сазнаје да је пензионисана тек кад јој је уклоњено име са листе активних играча и то од стране Агенције за интегритет тениса. Телефони искључени — и њен, и очев, и мајчин. Медији шпекулишу о бекству. Последњи меч одиграла је у другом колу Мајами опена против Иге Швјонтек у марту 2024. Тако се, тихо и мистериозно, у мају исте године завршила каријера Камиле Ђорђи — а тек онда је почела права прича.

22. 04. 2026. у 20:01

Потврђена идиоткиња! Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: Фашистички олош, издала бираче

"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"

ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.

22. 04. 2026. у 08:44

Коментари (0)

Највеће појачање на свету! Цела планета прича о фудбалеру из Србије (ВИДЕО)