ПОВРЕДА ЈЕ ПРОШЛОСТ: Крилни нападач опет на тренинзима Звезде!

Часлав Вуковић

05. 12. 2025. у 15:31

ЦРВЕНА звезда се победом над Чукаричким (3:0) вратила на прво место Суперлиге Србије. Поред тога за црвено-беле је стигло још лепих вести.

ПОВРЕДА ЈЕ ПРОШЛОСТ: Крилни нападач опет на тренинзима Звезде!

FOTO: Ata images

У тренажни процес се вратио Шави Бабика. Фудбалер из Габона се након паузе од два месеца услед повреде фибуле поново придружио саиграчима, саопштили су из клуба са "Маракане".

Брзоноги крилни нападач ће ускоро бити на располагању шефу стручног штаба Владану Милојевићу.

Подсетимо, Бабика је последњи меч за клуб одиграо 26. августа против Пафоса, а у дресу репрезентација 9. септембра.

Овај 25-годишњак је у летњем прелазном року стигао из Тулуза, али током пет наступа колико је до сад забележио за Звезду није показао много.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТОТАЛ ФУДБАЛ НА АЛИЈАНЦ АРЕНИ: Бајерн има нападачки арсенал потребан за преокрет, али ПСЖ зна како да искористи дефанзивне мане Бавараца

ТОТАЛ ФУДБАЛ НА "АЛИЈАНЦ АРЕНИ": Бајерн има нападачки арсенал потребан за преокрет, али ПСЖ зна како да искористи дефанзивне мане Бавараца

ОСАМ дана након незаборавног спектакла у Паризу, Бајерн Минхен и Париз Сен Жермен поново укрштају копља, овога пута на "Алијанц арени" (21.00), у реваншу полуфинала Лиге шампиона који обећава још једну ноћ за памћење.

06. 05. 2026. у 07:00

Коментари (0)

Четврт века сигурности: Како инвестиционо злато постаје кључ финансијске стабилности у Србији