СКАНДАЛ! Украјинци га сурово казнили јер се саиграчима обратио на РУСКОМ!
11. 02. 2026. у 17:00
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Али, санкције чекају и поједине Украјинце - ако се не понашају у складу са новим прописима. Руски језик је, по том тумачењу, неприхватљив у јавном говору.
Повезане вести
ХАОС У УКРАЈИНИ: Зеленски је донео одлуку која је шокирала многе
Русија се, откако је почео рат у Украјини, налази под бројним санкцијама, па и спортским, те је за Русе велики број тужних спортских вести стизао у виду међународних ограничења. Али, настављају се и шокантне вести за бројне украјинске спортисте. Разлог? Не понашају се довољно "про-украјински".
27. 12. 2025. у 12:29
ПУТИНОВ ЧОВЕК ВУЧЕ БРИТАНЦЕ ЗА НОС? Роман Абрамович ће отићи у затвор ако не да Украјини новац од продаје Челсија?
Откако је почео рат у Украјини, који Русија зове "Специјална војна операција", бројне санкције су задесиле руски спорт, и њене спортске раднике, али и бизнисмене. Један од оних који су се нашли на удару је и милијардер Роман Абрамович, који је био присиљен да прода фудбалски клуб Челси. Надала се Украјина да ће се силни новац за који су "лондонски плавци" продати - њој поклонити, међутим, ствари баш не стоје тако.
17. 12. 2025. у 20:00
Најновије из рубрике
"ОСЕТИЛА САМ СЕ КАО 1999. ГОДИНЕ"! Српкиња која је освојила медаљу на Олимпијским играма "заробљена" у Дубаију
РАТ који је зхватио Блиски исток је централна тема широм планете. Многи покушавају да побегну из тог дела, али има и оних који су остали у Емиратима.
04. 03. 2026. у 10:04
СРБИ ТОТАЛНИ ЛУДАЦИ! Ево шта су урадили док су бомбе падале на Дубаи
ШОК за шоком!
04. 03. 2026. у 05:50 >> 09:43
ТОТАЛНИ ХАОС! Хрвати легенду прогласили ратним злочинцем
НАСТАВЉА се рат на релацији Хрватска и Црна Гора.
04. 03. 2026. у 09:40
ЗВЕЗДО, СРЕЋАН ТИ РОЂЕНДАН! Велики јубилеј на Маракани
Спортско друштво Црвена звезда, највеће и најтрофејније на Балкану, данас прославља 81. рођендан.
04. 03. 2026. у 09:18
Коментари (0)