НИГДЕ ТИ НЕЋЕШ! Црвено-бели стопирали трансфер капитена
НИШТА од трансфера!
FOTO: Ata images
Војводина је одбила јануару понуду Лудогореца вредну до два милиона евра за Његоша Петровића, а трансфер је стопирао председник клуба Драгољуб Збиљић јер је везиста процењен као кључан за спортске амбиције тима, пише "Моцартспорт".
Због финансијске стабилности осигуране продајом Колинса Сиченџеа и Стефана Букинца, клуб је задржао Петровића, који је прошлог децембра потписао нови трогодишњи уговор и тежи трофеју са "Старом дамом".
Подсетимо, Његош Петровић је у Нови Сад стигао пре две године, прво на позајмицу из шпанске Гранаде, да би га након шест месеци Лале откупиле за 800.000 евра. Укупно је сакупио 86 утакмица у дресу Војводине и уписао 12 голова, уз седам асистенција. Недостаје му још само један меч да изједначи свој најдужи стаж у једном клубу, који је имао као играч Црвене звезде.
Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Препоручујемо
СЈАЈНИ ГОЧМАНАЦ СПРЕЧИО ЧУДО: Војводина након пенала победила Трајал у Купу Србије
04. 03. 2026. у 18:01
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!
Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.
15. 04. 2026. у 07:15
Какав жреб! Србија - Хрватска у последњој борби за пласман на Мундијал!
Најновије вести из фудбала тичу се и Србије и Хрватске.
16. 04. 2026. у 13:20
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)