"ДОВОДИМО ДУШАНА ТАДИЋА!" Председник Војводине открио: Нови Сад живи за то
ФУДБАЛСКИ клуб Војводине има високе амбиције у наредној сезони, а круна би могла да буде довођење Душана Тадића.
Starsport
О томе је говорио Драгољуб Збиљић у разговору за "Спортал".
- Обећавам да ћу, чим добијем нови мандат, одмах да кренем у преговоре са Тадићем - почиње Збиљић интервју за Спортал.
Иако је у почетку био резервисан, отворио је карте. Војводина је спремна да пробије све лимите како би вратила једног од најбољих српских фудбалера у протекле две деценије.
- Тадић нам је највећа жеља, не кријем то, већ причам последње четири године. Причамо сваке године, само је питање колико је то реално, с обзиром да има велика примања у Дубаију. Будите сигурни, чим се створи простор и могућност... Цео Нови Сад живи за то да Душан Тадић обуче дрес Војводине и стави капитенску траку, поведе је у Европу и напад на трофеје.
Збиљић сматра да би долазак Душана Тадића био од велике важности за целокупни српски фудбал.
- Буџетски смо порасли. Војводина дуго жели да врати велико прослављено име, неко ко је прошао све селекције и може да буде капитен Војводине, остварио каријеру у иностранству и врати се као што је Медојевић. Ако буду страна појачања, то ће бити екстра класе једно или два. Није нам потребно седам или осам новајлија, већ два или три да се појачамо, али да стварно донесу квалитет.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ПOТЕЗ О КОЈЕМ БРУЈИ БАЛКАН: Ево где је Новак Ђоковић завршио након сензационалог пласмана Босне и Херцеговине на Мундијал
01. 04. 2026. у 09:50 >> 10:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СРБИЈА - МЕКСИКО: Орлови морају боље него против Зеленортских острва
СРБИЈА гостује Мексику коме ће ово бити последња припремна за предстојећи Мундијал.
04. 06. 2026. у 22:32
И ПОЛИЦАЈЦИ ЗАПАЊЕНИ: Невероватно шта су запленили
Понекад су и припадници полиције затечени оним што пронађу.
04. 06. 2026. у 16:24
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)