Борнмут јуриша ка Европи: "Трешњице" разбиле Кристал Палас у Премијер лиги

ФУДБАЛЕРИ Борнмута победили су на свом терену екипу Кристал Паласа резултатом 3:0 у утакмици 35. кола енглеске Премијер лиге и направио је велики корак ка европском такмичењу.

Борнмут јуриша ка Европи: Трешњице разбиле Кристал Палас у Премијер лиги

FOTO: Tanjug/Andrew Matthews/PA via AP

Стрелци за "трешњице" били су Џеферсолн Лерма који је у 10. минуту постигао аутогол, затим је Ели Џуниор Крупи у 32. био прецизан са беле тачке.

Тријумф домаћег тиму потврдио је Рајан у 77. минуту. На голу Борнмута био је српски репрезентативац Ђорђе Петровић.

Тим са "Виталитија" налази се на шестом месту на табели Премијер лиге са 52 бода, док је Кристал Палас на 15. позицији са 43.

Борнмут ће у наредном, 36. колу гостовати Фуламу, док ће Кристал Палас дочекати Евертон.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА! Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала

"ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА!" Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала

Бивши норвешки фудбалер Алф-Инге Халанд, отац звезде "викинга" Ерлинга Халанда, огласио се на друштвеним мрежама након испадања Норвешке од Енглеске, и то прозвавши судије.

12. 07. 2026. у 12:30

Коментари (0)

СПЕКТАКЛ У ФИНАЛУ! Разиграни Зверев сања чудо против неприкосновеног Синера