САДА СЕ НАДАМ ДЕРБИЈУ ЗА ОРЛОВЕ: Страхиња Павловић за "Новости" о позиву у тим
ТРИ меча за селекцију до 16 година, један више за годину дана старији узраст, десет утакмица за омладинску репрезентацију, па четири за младу.

Фото: М. Вукадиновић
После скоро четворогодишњег стажа у бројним селекцијама нашег репрезентативног фудбала Страхиња Павловић је у четвртак дочекао да види своје име на списку најјачег националног тима пред мечеве Б Лиге нација против Русије и Турске (3. и 6. спетембар).
Очекивано, млади дефанзивац, који је овог лета као 19-годишњак појачао редове француског прволигаша Монака, није крио радост због једног од најзначајнијих искорака у досадашњем току каријере.
- Јако сам срећан, ово је велика част за мене, верујем да то није ни потребно посебно да апострофирам - рекао је Павловић за "Новости". - Корак по корак стигао сам и до позива за најјачи државни тим. Надам се да ћу се показати у најбољем светлу и да ћу оправдати поверење које ми је указао селектор Тумбаковић. Сада кад сам ту надам се и дебију за национални тим.
Последњих дана је било много писања о томе да би нови тренер "кнежева" Нико Ковач са собом у Монако могао да доведе играче које одлично познаје из Ајнтрахта. Реч је о српским интернационалцима Филипу Костићу и Луки Јовићу.
- Било би супер када би дошли. Мислим да заиста није потребно трошити речи - кратко је прокоментарисао Павловић.
Препоручујемо

ЈУВЕНТУС ОТПУСТИО ДВА ИГРАЧА: Немац и Аргентинац нису више играчи "старе даме"
21. 08. 2020. у 20:27

МОГУЋИ ПРОБЛЕМ ЗА ПАВЛОВИЋА: Један играч Монака позитиван на коронавирус
21. 08. 2020. у 18:38

ЕНГЛЕСКА ПОДРХТАВА: На помолу трансфер бомба, Бразилац стиже у Челси?
21. 08. 2020. у 17:38

ЗВЕЗДА ПОБЕДИЛА ПРЕД ТИРАНУ: Бен мајсторијом срушио Пролетер
21. 08. 2020. у 17:35 >> 20:05

ДРАМА У ДЕРБИЈУ: Француски репрезентативац остао без свести током утакмице (ВИДЕО)
21. 08. 2020. у 14:30 >> 14:36

НОВИ “ТИП” У ПРОДАЈИ: Нејмар и Мбапе против непоражене машине из Минхена
21. 08. 2020. у 09:45

ОДЛАЖЕ СЕ БАРСЕЛОНИНО СЛАВЉЕ: Очекујемо победу домаћина уз минимално три гола на мечу
ИАКО је титула практично изгубљена, Реал Мадрид ће против Мајорке тражити победу којом би бар за 24 сата одложио промоцију Барселоне у новог првака Шпаније.
14. 05. 2025. у 08:19 >> 18:31

РУСИЈА ОВО НИЈЕ НИ САЊАЛА: Нове санкције су је згрозиле!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив, прилично су разбеснеле Русе.
14. 05. 2025. у 12:26

"ЈА НЕ МОГУ ДА НАСТАВИМ БЕЗ ТЕБЕ" Потресна објава Наташе Нинковић: "Ово је најусамљенији дан мог живота" (ФОТО)
НЕМА дана кад не мисли на своју мајку...
14. 05. 2025. у 11:32
Коментари (1)