БРАТСКИ ДОЧЕК ЗА ФУДБАЛЕРЕ ЗВЕЗДЕ: Навијачи Олимпијакоса испратили фудбалере Звезде на меч (ВИДЕО)
ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде припремају се за меч против Арарата.
ФОТО: Принтскрин
Номинално гостујући тим кренуо је ка стадиону "ГСП" где су их сачекали навијачи Олимпијакоса.
У Никозији има доста навијача Олимпијакоса, а они нису пропустили прилику да испрате фудбалере Црвене звезде на дуел против Арарат Јерменије.
Навијачи су их испратили уз бакље и песме Црвене звезде, а нема сумње да је играчима Звезде подршка пријала.
Подсетимо, утакмица Арарат Јерменија - Црвена звезда требало је да се одигра у Јеревану али је због ратног стања промењена локација, а као и сви мечеви до сада и овај ће бити одигран без навијача.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Препоручујемо
ДЕЈАН СТАНКОВИЋ ПОВЕО 20 ИГРАЧА НА КИПАР: Није битна тактика, битно је како се изађе на терен
30. 09. 2020. у 09:09 >> 09:31
МРКЕЛА: Циљ је да се пласирамо у Лигу Европе, дошли смо на Кипар да то и остваримо
01. 10. 2020. у 11:51
ГОРИ МАРАКАНА: Овако су навијачи Црвене звезде испратили своје мезимце на Кипар (ВИДЕО)
30. 09. 2020. у 08:12
ПРЕОКРЕТ У НАЈАВИ: "Зелени" ће тешко сачувати гол предности против Бетиса
ПАНАТИНАИКОС долази у Шпанију са минималном предношћу и покушаће да је сачува против Бетиса који ће ношен хуком са трибина потрудити да настави своју европску причу (21.00).
19. 03. 2026. у 07:00
ПУТИН ИХ ХИТНО ОДЛИКОВАО! Када је видео шта су урадили, председник Русије их одмах позвао у Кремљ!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује.
19. 03. 2026. у 12:15
"ПУТИНЕ, ИЗАЂИ!" Позвао руског председника на двобој - бизаран видео кружи интернетом
НЕОБИЧАН снимак кружи мрежама, а на њему се види младић који стоји на Црвеном тргу и изазива председника Русије Владимира Путина на двобој. Међутим, снимак није стваран, већ је направљен уз помоћ вештачке интелигенције, али са јасним циљем.
18. 03. 2026. у 18:34
Коментари (0)