СРБИЈА БЕЗ БЕЛЕ ЗАСТАВЕ; Тумбаковић: Желимо добар резултат у Турској

Марко Паунић
Марко Паунић

13. 10. 2020. у 21:20

БАРАЖ нам је приоритет, али учинићемо све да остваримо добар резултат у Турској, упркос изостанку неких играча, изјавио је данас селектор фудбалске репрезентације Србије Љубиша Тумбаковић.

СРБИЈА БЕЗ БЕЛЕ ЗАСТАВЕ; Тумбаковић: Желимо добар резултат у Турској

Фото: EPA-EFE/ ANDREJ CUKIC

- Сви играчи који су дошли репрезентативци су Србије, у овом октобарском циклусу смо имали приоритет, а то је пласман у финале баража за пласман на ЕУРО и ми смо тај циљ остварили. На окупљање смо довели 30-так играча, у договору с клубовима неке играче смо ослободили, а без обзира на стање на табели учинићемо све да остваримо добар резултат", рекао је Тумбаковић на конференцији за медије у Истанбулу.

Србија после три одигране утакмице у Групи 3 Б Лиге нација има само један бод, док је Турска освојила два.

- Која су наша очекивања пред овај меч? Као и у сваком мечу, ми ћемо да идемо на победу. Знамо да ће бити тешко, али даћемо свој максимум и видећемо како ће бити", рекао је голман Србије Предраг Рајковић.

Утакмица између Турске и Србије игра се сутра од 20.45 у Истанбулу.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АКО ДОБИЈЕМ МАКСИМАЛУ КУПИЋУ ТИ БМВ! Нестварне кладионичарске приче Милана Ђурице (ВИДЕО)

АКО ДОБИЈЕМ МАКСИМАЛУ КУПИЋУ ТИ БМВ! Нестварне кладионичарске приче Милана Ђурице (ВИДЕО)

"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.

30. 06. 2025. у 14:00

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

Коментари (0)

МЕЂУНАРОДНИ ДАН АКЦИЈЕ ЗА КЛИМУ: Најтоплија година до сада