БЕЈЛ СЕ ВРАТИО! Велшки фудбалер постигао први гол за Спурсе после седам година

Оља Мркић

01. 11. 2020. у 22:32

ТОТЕНХЕМ је савладао Брајтон са 2:1, а одлучујући погодак је постигао повратник у екипу са Вајт харт лејна Гарет Бејл.

БЕЈЛ СЕ ВРАТИО! Велшки фудбалер постигао први гол за Спурсе после седам година

Фото: EPA-EFE/Julian Finney

Велшанин је мрежу галебова затресао ефектним трзајем главом на центаршут Серхиа Регулона у 73. минуту утакмице.

Бејлу је за први гол у дресу певаца после седмогодишњег одсуства требало само три минута на терену, јер је у игру ушао у 70. минуту уместо Ерика Ламеле.

Тотенхем је повео голом Кејна из пенала у 13. минуту, а гости су поравнали преко Ламптија у 58.

Певци су искористили киксеве Евертона и Астон виле па су овом победом избили на друго место Премијер лиге са 14 бодова, два мање од лидера Ливерпула.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХАОС! На Маракану стижу навијачи од којих цео Балкан стрепи и који праве боље кореографије од делија?! (ФОТО/ВИДЕО)

ХАОС! На Маракану стижу навијачи од којих цео Балкан стрепи и који праве боље кореографије од "делија"?! (ФОТО/ВИДЕО)

Ко прави најбоље кореографије на Балкану? Многи балкански навијачи ће рећи - Звездине "делије". Али, ускоро би оне могле да "одмере снаге" са неким ко је и сам импресиван по том питању. А ко је, за многе балканске навијаче, истински страх и трепет.

21. 07. 2025. у 17:00

Коментари (0)

НОВАК ЂОКОВИЋ СЕ ПОВУКАО: Јаник Синер се одмах одлучио на исти потез