ЋЕРКЕ ДОШЛЕ ПО МАРАДОНУ: Легендарни Аргентинац изашао из болнице
ВЕЛИКИ Дијего Марадона пуштен је у среду из болнице у Буенос Ајресу, нешто више од недељу дана након операције на мозгу и опоравак ће наставити код куће.

EPA-EFE/JUAN IGNACIO RONCORONI
Локалне ТВ станице објавиле су снимак који приказује како Марадона у амбулантним колика напушта клинику Оливос.
Марадонин лекар Леополдо Луке потврдио је да је лично одобрио пуштање ел Пибеа из болнице.
Његов адвокат Матијас Морла рекао је да ће легендарни 60-годишњи Аргентинац наставити да се лечи од зависности од алкохола. Очекује се да ће боравити у кући у близини старијих ћерки.
Један од најбољих фудбалера у историји прошле недеље имао је хитну операцију субдуралног хематома, накупљене крви измеду мембране и мозга.
Марадонин лични лекар, неуролог Леополдо Луке, рекао је тада да чак и мале количине конзумације алкохола могу имати негативне ефекте у комбинацији са лековима који су Марадони потребни за опоравак.
Марадона је у почетку примљен у другу клинику у Ла Плати са знацима депресије, анемије и дехидрације, пре него што је премештен у Оливос када је откривен субдурални хематом.
Доктор Лукуе рекао је да је нека несрећа вероватно проузроковала субдурални хематом, али да се Марадона није сећао пада или незгода.
Препоручујемо

АРГЕНТИНА СЕ МОЛИ ЗА "БОЖИЈУ РУКУ": Марадона оперисан, ево у каквом се стању налази
04. 11. 2020. у 08:16

КАКВА ДРАМА У ПОСЛЕДЊЕМ КОЛУ: Директни обрачун Фрајбурга и Ајнтрахта одлучује о томе ко ће у Лигу шампиона!
НАЈЗАНИМЉИВИЈИ меч последњег кола Бундеслиге игра се на "Еуропа парк стадиону" где ће копља укрстити Фрајбург и Ајнтрахт Франкфурт (15.30).
17. 05. 2025. у 10:30

"ТАЈ ЧОВЕК МИ ЈЕ УНИШТИО ДЕО ЖИВОТА!" Горан Иванишевић се појавио у Београду
Некада врхунски тенисер а сада тренер, Горан Иванишевић, дошао је у Београд.
15. 05. 2025. у 19:00

"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
16. 05. 2025. у 13:39
Коментари (0)