ПРОБЛЕМИ ЗА КЛОПА: Гомез оперисан, чека га дуга пауза
ТРЕНЕР Ливерпула Јирген Клоп има доста проблема са повредама штопера. Последње име које се нашло на том списку је Џо Гомез.
Фото: EPA-EFE/Shaun Botterill/POOL
Он се повредио у среду током тренинга репрезентација, уочи пријатељског меча са Ирском.
Клуб са "Енфилда" је објавио да је операција левог колена 23-годишњег дефанзивца успешно обављена.
- Проблем је био изолован на тетиви, без оштећења било ког повезаног лигамента колена. Није познато када ће се вратити на терен, мада ће због ове повреде пропустити значајан део ове сезоне - навео је Ливерпу, а пренео "Би-БИ-Си".
Као што смо рекли, немачки стручњак од раније не може да рачуна на најбољег штопера Вирџила ван Дајка који се опоравља од повреде лигамента колена, а у екипи нема ни Фабиња, који би на терену требало да се нађе после паузе у првенству.
"Црвени" би могли да доведу неког штопера који је слободан на тржишту. На списку жеља су Езекјел Гарај, Андре Пинто, Кевин Стјуарт, као и бивши играч загребачког Динама Јозо Шимуновић.
Такође, повређен је и Трент Александар-Арнолд, који је повредио лист у утакмици против Манчестер ситија, у недељу и очекује се да ће паузирати око месец дана.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ИЗ ШКОТСКЕ ЗА НОВОСТИ - РИЧАРД ВИЛСОН: Митровић и Лукић опасност по Шкоте! Победиће "анти-фудбал"
12. 11. 2020. у 15:00 >> 15:40
ЈОКИЋЕВА ОСВЕТА! Никола се намерачио да великом ривалу покаже где му је место!
ВЕЧЕРАС нас очекује дуел између Нагетса и Тандера, а ми очекујемо да ће Јокић бити посебно мотивисан због дешавања на последњем мечу ових тимова.
09. 03. 2026. у 12:30
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)