"ОРЛОВИ" СЕ НИШТА НЕ ПИТАЈУ: Победа над Русијом није довољна ако турци остану непоражени у Мађарској
16. 11. 2020. у 20:32
КУД који, мили моји! Пред фудбалском репрезентацијом Србије је још само једна утакмица овогодишње Б Лиге нација и само нека чудна математика, и срећан сплет околности, може да сачува нашу селекцију у овом друштву.
Повезане вести
БАШ НЕМА СРЕЋЕ: Нигеријски фудбалер киднапован други пут за осам година
НЕКАДАШЊИ фудбалер Фиорентине, Удинезеа и Лећа Кристијан Ободо киднапован је у недељу на северу Нигерије, али је успео да побегне отмичарима.
16. 11. 2020. у 18:54
ТУЖНА ПРИЧА КРИСТИЈАНА РОНАЛДА: Тражио је жене које су га спасле глади, једна се јавила и открила детаље...
Постао је најбогатији фудбалер свих времена и један од најбољих играча икада, али није му све било тако бајно у његовом детињству.
16. 11. 2020. у 17:46
Најновије из рубрике
уживоКРАЈ ЗА КОЛУМБИЈУ НА МУНДИЈАЛУ! Швајцарци након пенала прошли у четвртфинале Светског првенства и заказали дуел са Аргентином
Фудбалери Швајцарске победили су Колумбију након пенала и пласирали се у четвртфинале Мундијала.
08. 07. 2026. у 00:52
ЂОКОВИЋ ЗАКАЗАО МЕЧ СА СИНЕРОМ! Новак након велике драме победио Феликса Ожеа Алијасима и пласирао се у полуфинале Вимблдона
Српски тенисер Новак Ђоковић после велике борбе и више од пет сати тениса победио је Канађанина Феликса Ожеа Алијасима са 3:2 у сетовима.
07. 07. 2026. у 23:54
ВАЛЕНСИЈА БРЗО РЕАГОВАЛА: Он је наследио Педра Мартинеза на месту тренера
ЋАВИ Алберт именован је овог уторка за новог тренера кошаркаша Валенсије, саопштио је шпански клуб.
07. 07. 2026. у 22:45
АСВЕЛ СЕ НЕ ЗАУСТАВЉА: Тони Паркер довео и пето појачање
ДОСАДАШЊИ кошаркаш Андоре Ив Понс потписао је једногодишњи уговор са Асвелом, саопштио је овог уторка француски клуб.
07. 07. 2026. у 22:30
Познате све борбе за Спектакл у Сарајеву: Син легендарне БХ Машине у походу на четврту професионалну победу
Очекује нас прави боксерски спектакл.
07. 07. 2026. у 21:50
Petar
17.11.2020. 01:40
nisu to Orlovi vec lijeni Lesinari
beki
18.11.2020. 09:55
Kako mozete pisati orlovi , oni su Lenjivci.