ШОКАНТНА ИСПОВЕСТ ХОЛАНДСКОГ ФУДБАЛЕРА: Са девет година сам шверцовао кокаин, то је био једини начин да преживимо
ХОЛАНДСКИ фудбалер Џетро Виљемс доноси нам интересантну, али и шокантну причу. Он је као дечак био прунуђен да уноси кокаин у Европу како би породица могла да преживи.

Фото: EPA-EFE/RONALD WITTEK
Овај 26-годишњак је одрастао у Ротердаму где је и почео да се бави фудбалом, али његово порекло је са Курасаа, острва са ког је Џетро као дечак уносио дрогу у Европу.
Виљемс је имао јако тешко детињство. Његови родитељи су тешко долазили до посла у Холандији, па је шверц кокаина био једини начин да породица преживи.
- У одређеном тренутку смо остали без новца. Чак када је било посла, није остајало превише новца за породицу. Тада су моји родитељи одлучили да шверцујемо дрогу - рекао је Виљемс.
Већ са девет година кренуо је то да ради. Родитељи нису успели у првих неколико покушаја, па је посао пребачен на дечака кога цариници неће претресати.
- Тада сам се жртвовао. Моји родитељи су разговарали о томе са мном, јер сам био лудо дете. Ако то морам да урадим за породицу, урадићу, тако сам схватио. Залепили су ми кокаин око ногу. Изгледао сам веома чудно, али нису обраћали пажњу на мене јер сам дете.
За крај је истакао да је целог живота желео да му се такво искуство не понови.
- Кренуло нам је на боље касније, родитељи су нашли посао. Рекао сам им да све што планирају за мене дају мојој сестри. Мени је био довољан фудбал, лопта је спасила мој живот - закључио је Виљемс.
Иначе, Џетро је најмлађи фудбалер који је икада наступио на Европском првенству. У каријери је наступао за Спарту из Ротердама, ПСВ, Ајнтрахт из Франкфурта и Њукасл, у ком је прошлу сезону провео на позајмици.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
(Мондо)
Препоручујемо

СИНЕРОВОЈ ДОМИНАЦИЈИ НЕМА КРАЈА: Светски број један наставља "шетњу" до финала Синсинатија
ИТАЛИЈАНСКИ тенисер ће се у трећем колу престижног мастерса састати са Габријелом Дијалоом (1.00).
11. 08. 2025. у 12:16

ЦЕО БАЛКАН СЕ СМЕЈЕ УСТАШАМА: Хвалили се да су палили српске заставе освојене у тучи, а ово је истина
ХРВАТСКА још увек слави злочиначку акцију "Олуја" током које је протерано више од 200.000 Срба са својих вековних огњишта, а тој хистерији придружили су се и навијачи Хајдука, "Торцида Сплит". Но, усташки пир који су приредили уз нови скандал, паљење српских тробојки, на крају им се обио о главу - јер се сазнало одакле им те заставе...
11. 08. 2025. у 16:04

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (0)