ЗВЕЗДА НАШЛА ПЛЕЈА: Стиже из Шпаније

Француски кошаркаш Ендри Албиси налази се на мети Црвене звезде којојој је преко потребно појачање на позицији плејмејкера!

ЗВЕЗДА НАШЛА ПЛЕЈА: Стиже из Шпаније

КК Црвена звезда

Тако барем тврди грчки новинар Кристос Харпидис који наводи да је Албиси у врху листе жеља црвено-белих који су недавно раскинули уговор са Тејлором Рочестијем.

Албиси је играч Гран Канарије, а претходну сезону је играо Евролигу са екипом Зенита. Претходно је три године носио дрес шпанске Андоре са којом је у оквиру Еврокупа гостовао управо Звезди.

Албиси има 30 година и репрезентативца је Француске с којом је на Светском првенству у Кини 2019. освојио бронзу!

(ТЕЛЕГРАФ) 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.

19. 06. 2026. у 07:02

Коментари (2)

ЧОВЕК МОРА ОСТАТИ НАЈВАЖНИЈА КАРИКА: У Фондацији Мozzart одржан  Serbia AI Security Summit 2026