СТРАНАЦ НАПУШТА ЗВЕЗДУ: Клуб из Азије жели Бена?
МНОГО је Ел Фарду Бен дао Црвеној звезди. У последњих неколико прелазних рокова се писало да би фудбалер са Коморских Острва могао да напусти црвено-беле. Тако је и сада.

Фото: Nebojsa Parausic
Прелазни рок у Европи је завршен, али још траје у Азији, па би Бен могао да оде на највећи контитент.
Јесенас се говорило да би могао поново да сарађује са Владаном Милојевиће у Ал Ахлију, но од одласка у Саудијску Арабију није било ништа.
Сада опет има озбиљног интересовања за Звездиног крилног нападача из те азијске државе, али и из Емирата.
Шампион Србије на име обештећења тражи два милиона евра. Име клуба који је заинтересован за Бена још није познат. Он се уједно налази у групи играча који би у случају добре понуде могли да напусте клуб.
Пристали би у Црвеној звезди вероватно и на позајмицу са правом откупа, јер је Бенова плата висока. Разлог више је чињеница да већ у тиму има довољно крилних нападача.
Сигурно је да Бен не би ишао у Азију без барем за 30 одсто већу плату него у Црвеној звезди, где има око 600.000 евра по сезони.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо

ОВО НИСТЕ ЗНАЛИ КАДА ЈЕ СУПЕРЛИГА У ПИТАЊУ: Партизану титуле, а Звезди бодови
05. 02. 2021. у 09:00

ЗВЕЗДА ПОСЛАЛА СПИСАК У УЕФА: Има нових имена, а Станковић ће рачунати и на њега
04. 02. 2021. у 10:06

БРАЗИЛ ВЕЋ ИМА ЈЕДНОГ ЧЕТВРТФИНАЛИСТУ: Палмеирас је боqе пласиран у Серији А, али не иде му у последње време против Ботафога
У свебразилском дербију осмине финала светског клупског првенства састаће се Палмеирас и Ботафого.
28. 06. 2025. у 08:00 >> 23:04

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)