МИРОСЛАВ ТАЊГА О РЕВАНШУ У МИЛАНУ: Звезда има шансу ако буде храбра
ЦРВЕНА звезда је у први меч са Миланом на стадиону "Рајко Митић" ушла управо онако како сам се прибојавао: са респектом према гостима, већим него што заслужују. Али, касније се тргла, заиграла храбрије, и то је смерница како би требало да приступи реваншу.
FOTO: EPA
То истиче из Болоње Мирослав Тањга (56), помоћни тренер Синиши Михајловићу, његовом куму.
- После тих уводних 10-15 минута у Београду, Звезда се пренула, успоставила равнотежу и показала да и те како може равноправно да игра. У појединим моментима била је боља и показивала је више од Милана - истиче Тањга, члан друге шампионске генерације Војводине, освајач Интерконтиненталног купа у дресу Звезде.
Управо ти моменти, уверен је Тањга, требало би да буду основа игре на "Сан Сиру".
- Све је отворено, наравно. Има Звезда шансу у реваншу, тим пре што ће Милан играти под притиском, много већим него што то има наш тим. Јер, Милан је изгубио од Интера, а већ у недељу игра са Ромом. Сматрам да би наш тим требало да уђе у меч још храбрије, са већим уверењем да је могуће надиграти Миланезе, с обзиром на то да су показали на свом терену колико могу. Да не буду подређени, већ равноправан ривал - завршава Тањга.
ПАВКОВ НЕ ПОГАЂА СЛУЧАЈНО
ТАЊГА хвали центарфора Милана Павкова, чији је гол дао Звезди наду у реваншу.
- Ништа није случајно. Звезда је заслужила тај гол, као и Павков да буд стрелац, пре или касније. Погодак има и додатну вредност пошто је постигнут са десет играча. Зато би требало да још више верују у свој квалитет - каже Тањга.
Препоручујемо
ДУЛЕ САВИЋ ЖЕСТОКО КРИТИКОВАО УЕФУ: Двоструки аршини Европске фудбалске уније, Србија увек мета
24. 02. 2021. у 10:57 >> 13:59
ДЕЛИЈЕ БАКЉАДОМ ИСПРАТИЛЕ ЗВЕЗДУ: Црвено-бели отишли за Милано (ВИДЕО)
24. 02. 2021. у 09:52 >> 10:21
УЖИВАЈТЕ НА "САН СИРУ" Бивши капитен Црвене звезде оптимиста пред реванш у Милану
24. 02. 2021. у 08:31
КАКО БЕЗ ПАВЛОВИЋА? Милану ће се мучити без најбољег дефанзивног играча на веома тешком гостовању
ПОСЛЕ новог кикса против тима из доњег дела табеле (реми са Виолом), Милан се суочава са још једним озбиљним изазовом у борби за Скудето, пошто га чека кратко, али неугодно гостовање европском претенденту Кому који га вечерас дочекује на "Ђузепе Сингаљи" (20.45).
15. 01. 2026. у 07:00
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН, НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ: Роџер Федерер "сахранио" Новака Ђоковића
Најновије вести из тениса тичу се Аустралијан опена.
15. 01. 2026. у 20:15
ПУТИН: Ситуација је СВЕ ГОРА, свет постаје све ОПАСНИЈИ
РУСКИ председник Владимир Путин рекао је у четвртак да се међународна ситуација погоршала и да свет постаје све опаснији, али није спомињао ситуацију у Венецуели и Ирану.
16. 01. 2026. у 07:41
Коментари (0)