ПОГЛЕДАЈТЕ СВЕ ГОЛОВЕ ЛШ: Сергеј није успео да направи подвиг, Савић "црвенео" у Лондону (ВИДЕО)

А. Илић

17. 03. 2021. у 20:46 >> 22:55

ОДИГРАНИ су последњи мечеви осмине финала Лиге шампиона. Последњи путници у четвртфинале су Бајерн и Челси.

ПОГЛЕДАЈТЕ СВЕ ГОЛОВЕ ЛШ: Сергеј није успео да направи подвиг, Савић црвенео у Лондону (ВИДЕО)

Бајерн је савладао Лацио са 2:1, док је Челси славио на Стамфорд Бриџу са 2:0.

У оба меча недостајало је узбуђења. Што је посебно изненадило у Минхену. Баварци су имали три гола предности, очекивало се да Лацио нападне свим снагама, а то се вечерас није догодило. Тек у завршници су "небеско плави" припретили Нибелу.

Донео је предност домаћем тиму Левандовски са "беле тачке" у 33. минуту. То је уједно био и резултат којим је прво полувреме завршено.

У другом полувремену наставило се са бледом игром, све до завршнице. Чупо Мотинг је у 74. минуту затресао мрежу Реине, да би Пароло након добре реакције после прекида поставио 2:1.

У мечу у Лондону Челси је дочекао Атлетико Мадрид. Где такође није "прштало" од фудбала. Једини гол постигао је Хаким Зијех у 34. минуту након контре на додавање Тима Вернера. Стефан Савић добио је црвени картон у 81 минуту, те је атлетико меч завршио са десеторицом на терену. Ипак, Челси до краја меча користи играча више и након контре преко Емерсона долази до гола.

У нашем блогу у наставку текста могли сте да видите све голове вечери.

БАЈЕРН - ЛАЦИО 2:1 (1:0)  - (први меч 4:1)

(Левандовски 33' п, Чупо Мотинг 74' - Пароло 82')

Бајерн: Нибел - Павар, Боатенг, Алаба, Ернандез,  - Кимих, Горетцка - Сане, Милер, Гнабри - Левандовски

Лацио: Реина - Ачерби, Раду, Марушиц́ - Милинковиц́-Савиц́, Ескаланте, Алберто, Фарес, Лацари, - Кореа, Мурићи.

КРАЈ МЕЧЕВА - Бајерн - Лацио 2:1 - Челси - Атлетико 2:0

90+4 МИНУТ - ГОЛ ЧЕЛСИ - Емерсон након контре поставља коначних 2:0. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

89. МИНУТ - Лирој Сане излази пред Реину, лепо је шутирао, али брани Реина.

84. МИНУТ - Опробао је ударац Асерби, тик изнад гола.

82. МИНУТ - ГОЛ ЛАЦИО - Пароло је одлично реаговао након  центаршута по левој страни. Успео је да затресе мрежу за 2:1. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

81 МИНУТ - ЦРВЕНИ КАРТОН АТЛЕТИКО - Стефан Савић је добио искључење због ударања лактом у ребро противничког играча. Атлетико остаје са десеторицом.

72. МИНУТ - ГОЛ БАЈЕРН - Чупо Мотинг је неколико секунди након уласка у игру успео да матира Пепеа Реину. Камерунац користи добру лопту да изађе иза леђа одбране. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

71. МИНУТ - Кореа се нашао у изгледној прилици. Нубел одлично брани ударац аргентинског фудбалера. Прва озбиљнија интервенција голмана домћег тима.

67. МИНУТ - Имао је превише простоора Роберт Левандовски. Шутирао је са двадесетак метара, савладао је Раину, али је Лацијалима савезник била статива.

60. МИНУТ - Игра се права успаванка у Минхену. Лацари се повредио и уместо њега је на терен ушао Пароло. Такође, и Переира је заменио Мурићија

51. МИНУТ - Офанзиван је Бајерн од почетка другог полувремена. Имају Баварци конастантно лопту у свом поседу, али се Лацио за сада успешно брани.

48. МИНУТ - Левандовски је имао добру прилику, био је изблокиран.

45. МИНУТ - КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА - Бајерн Минхен - Лацио 1:0, Челси - Атлетико Мадрид 1:0

43. МИНУТ - Уследио је прекид због повреде Фареса, а ритам игре драстично је спао након примљеног гола.

34. МИНУТ - ГОЛ ЧЕЛСИ - Повукли су "плавци" контру. Лопта са леве стране долази до Хакима Зијеха, који доноси предност Челсију од 1:0, те тим из Лондона укупно има два гола предности у односу на шпански тим. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

31. МИНУТ - ПЕНАЛ ЗА БАЈЕРН! Шутира Павар, брани сее Лацио - корнер. Након корнера оборен је Леон Горецка у шеснаестерцу Лација. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

23. МИНУТ - Да ли је Атлетико требало да добије пенал? Ридигер је гурно Суареза, контакта је било, али не и казненог ударца.

23- МИНУТ - Имао је Сергеј добру прилику, није успео да проигра саиграча, Џошуа Кимих отклања опасност. Можда је српски фудбалер могао да шутира, али се одлучио за додавање.

18. МИНУТ - Период мирније игре на терену у Минхену. Игра се отворено.

14. МИНУТ - Каснио је Боатенг, пред Нибела је изашао Сергеј Милинковић Савић, Србин туче главом, брани голман Бајерна.

12. МИНУТ - Велика прилика за Бајерн!  Кореа је погрешио, покушао је Сане, није био прецизан. Левандовцки је побегао чувару, покушао је да усмери лопту ка голу није био прецизан.

4. МИНУТ - Имао је Левандовски добру прилику по левој страни, одбранили су се Италијани.

1. МИНУТ - Меч у Минхену је почео

Пратите Новости спорт на Фејсбуку

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

СРБИН ОБЈАВИО КОЛИКО ГА КОШТА ЖИВОТ НА СЕЛУ: Дао детаљан списак на шта троши - има питање за сународнике

СРБИН који живи са супругом и дететом на селу написао је на друштвеним мрежама да месечно троши између 2.000 и 2.500 евра. Објаву је поставио јер је, како каже, приметио да многи троше мање од њега, и то у граду, и занимало га је да ли у нечему претерује.

04. 10. 2024. у 18:13