ЈОШ ЈЕДНА ПОБЕДА ПАРТИЗАНА! Црно-бели стигли до 16. првенствене победе у низу

20. 03. 2021. у 14:30 >> 16:51

ФУДБАЛЕРИ Партизана савладали су Бачку у 28. колу Суперлиге Србије. Био је ово 16. узастопни тријумф у првенству, а 18. рачунајући и две победе у Купу.

Стрелци за вицешампиона Србије били су Вујачић у 44, Асано у 59, Лазар Марковић у 62. и Јовић у 88. минуту утакмице.

Партизан је остао други на табели са шест бодова мање и утакмицом више од Црвене звезде.

Бачка је закована за дно табеле и практично је изгубила све шансе да задржи суперлигашки статус.

Следи репрезентативна пауза после које ће Партизан дочекати Металац, а Бачка путује на гостовање Јавору у Ивањици.

Најавио је тренер црно-белих да неће много калкулисати, већ да ће у најјачем саставу истрчати на терен против данашњег противника, то је и учињено.

Партизан има прилику да настави импозантан низ који се протеже од средине децембра прошле године у коме су црно-бели остварили 17 везаних победа у свим такмичењима...

Меч можете пратити уживо на нашем сајту у наставку текста.

ОФК Бачка - Партизан 0:4

(Вујачић 44', Асано 59', Л. Марковић 62', Јовић 89')

Стадион: "Славко Малетин Вава"

ОФК БАЧКА: Милојевић – Стојановић, Здравковић, Рађен – Парађина, Пантић, Жакула, Ескић, Мијатовић – Ратковић, Ашћерић.

ПАРТИЗАН: Поповић – Миљковић, С. Марковић, Вујачић, Обрадовић – Шћекић (Здјелар), Јојић (Л. Павловић) – Асано (Јовић), Натхо, Л. Марковић – Холендер (Бајбек).

ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ

88. МИНУТ - ГОЛ ЗА ПАРТИЗАН Јовић је бисер Партизана, али свака част и Лазару Марковићу на још једној асистенцији.

85. МИНУТ - Сума је извео слободан ударац са 20 метарам после прекршаја над њим, али није било опасности по гол Милојевића.

77. МИНУТ - Лазар Марковић идеално упошљава Бајбека после продора и центаршута са десног крила, али резервни центарфор црно-белих са пар метара шутира у голмана Бачке.

74. МИНУТ - Хокејашка измена у Партизану. Лазар Павловић, Здјелар и Јовић уместо Шћекића, Јојића и Асана.

68. МИНУТ - Лепа комбинација Јојића и Лазара Марковића после које стрелац трећег гола шутира, а голман Милојевић јева одбија лопту у корнер.

62. МИНУТ - ГОЛ ЗА ПАРТИЗАН Марковић натрчава на лопту после шута Бајбека и то је 3:0. Акцију је по десном крилу започео Асано. Одмах после гола Сума је ушао у игру уместо Натха.

59. МИНУТ - ГОЛ ЗА ПАРТИЗАН Асано на асистенцију Јојића.

50. МИНУТ - Центарут Јојића нису успели да "ухвате" Шћекић и Бајбек.

48. МИНУТ - Повређеног Холендера мења Бајбек који у првом озбиљнијем нападу у другом делу пропушта прилику да удвостручи вођство Партизана.

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА

46. МИНУТ - Уследио је мали прекид, Филип Холендер је са болном гримасом након интервенције уз помоћ доктора црно-белих напустио терен.

44. МИНУТ - ГОЛ ЗА ПАРТИЗАН - Игор Вујачић у маниру убитачних нападача главом тресе мрежу за трећи гол у сезони. Центрирао је Такумо Асано по десној страни, лопта стие до дефанзивца црно-белих који главом постиже гол.

41. МИНУТ - Жакула је покушао, Поповић крајњим напорима успева да одбрани ударац...

31. МИНУТ - Покушао је Пантић са дистанце, брани Поповић.

27. МИНУТ - ГОЛ ВИСИ У ВАЗДУХУ - Пробао је ударац Холендер из петерца, а поново Милојевић добро брани. Партизан већ десетак минута врши опсаду гола ривала.

25. МИНУТ - СТРАШАН ШУТ НАТХА - Након корнера лопта долази до Бибраса Натха на ивици шеснаестерца. Шутира Израелац, одлично брани Милојевић.

18. МИНУТ - Опао је у овим тренуцима мало ритам игре, игра се између два шеснаестерца.

13. МИНУТ - НОВА ВЕЛИКА ПРИЛИКА ЗА ГОСТЕ - Холендер је изашао испред Алексе Станојевића, а голман Бачке изашао је као победник из тог Дуела.

10. МИНУТ - ДОСТА СРЕЋЕ ЗА ДОМАЋЕ. Обрадовић шаље до Холендера, а он погађа стативу већ савладаног Милојевића.

9. МИНУТ - Добра прилика за Бачку, из срца шеснаестерца опробао је Парађина ударац, био је изблокиран.

8. МИНУТ - Корнер за домаћи тим. Лопта иде у петерац, где је сигуран Александар Поповић.

2. МИНУТ - Добра шанса за Партизан. Покушао је Асано, изборио је корнер. Након убацивања Јојића Вујачић шутира, лопта иде крај стативе.

1 - МИНУТ - Меч је почео на стадиону "Славко Малетин Вава".

Пратите Новости спорт на Фејсбуку

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

СРБИН ОБЈАВИО КОЛИКО ГА КОШТА ЖИВОТ НА СЕЛУ: Дао детаљан списак на шта троши - има питање за сународнике

СРБИН који живи са супругом и дететом на селу написао је на друштвеним мрежама да месечно троши између 2.000 и 2.500 евра. Објаву је поставио јер је, како каже, приметио да многи троше мање од њега, и то у граду, и занимало га је да ли у нечему претерује.

04. 10. 2024. у 18:13