ПОБЕДА ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ: Голеада крајем првог полувремена решила утакмицу (ВИДЕО)

20. 03. 2021. у 18:33 >> 20:53

ЦРВЕНА звезда је наставила победнички низ и у 28. колу Линглонг Суперлиге Србије савладала лучанску Младост са 4:1 на стадиону "Рајко Митић".

ПОБЕДА ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ:  Голеада крајем првог полувремена решила утакмицу (ВИДЕО)

Била је ово 16. узастопна победа лидера првенства Србије, којом су задржали предност од девет бодова над најближим пратиоцем Партизаном.

- Оно што је требало да се види се видело. Битан је резултат, уложили смо велики напор да завршимо ову серију од 11 утакмица. Немам шта да замерим играчима и иду на заслужени одмор - рекао је после утакмице тренер шампиона Србије Дејан Станковић.

Следи репрезентативна пауза, после које Звезда гостује Напретку, а Металац дочекује Раднички. У међувремену, црвено-бели ће дочекати ИМТ у купу.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ 4:1

Стадион: Рајко Митић, без публике

Стрелци: Милуновић 39, Канга 40, Павков 45, Николић 51 - Јовановић 34

Црвена звезда: Борјан – Гајић (Вукановић), Милуновић, Дегенек, Гобељић – Петровић (Одада), Гаврић(Срнић), Канга(Николић) – Иванић, Катаи – Павков(Фалчинели).

Младост Лучани: Миловић – П. Јовановић,Марковић, С. Јовановић, Мићевић, Баха, Ожеговић, Цветковић, Лековић, Јешић, П.Јовановић, Одита.

ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ

83. МИНУТ После неуспешног покушаја Иванића кренуо је Одита у полу контранапад али је заустављен прекршајем.

81. МИНУТ - Ђорђевић продире по левом крилу и упошљава Бабића који шутира поред стативе.

68. МИНУТ - Иванић, па Катаи покушавају, нема гола.

66. МИНУТ -Стрелац јединог гола за Младост Јовановић шутирао је преко пречке.

64. МИНУТ - После корнера са леве стране мало је недостајало да Баха савлада сопственог голмана.

61. МИНУТ - Вукановић шутира право у Милуновића.

55. МИНУТ - Дуг напад Младости завршио је Марковић који се спетљао на петерцу.

51. МИНУТ - ГОЛ ЗА ЗВЕЗДУ Како је завршило прво полувреме, тако је започело друго - головима. Прошао је у свом стилу по левом крилу Александар Катаи, пронашао Николића на другој стативи а овај хланокрвно реагова за сада већ убедљиву предност црвено-белих.

46. МИНУТ - Двострука измена у Црбвеној звезди. Уместо Канге ушао је Алекса Вукановић, а уместо Гаврића на терену је сада Вељко Николић.

Више од пола сата није било узбуђења, а онда четири гола за 11 минута!

45. МИНУТ - ГОЛ ЗА ЗВЕЗДУ Павков погађа после корнера са леве стране.

43. МИНУТ - Гужва у шеснаестерцу Звезде послењ слободног ударца. Лучанци се не предају упркос шокантном преокрету Звезде.

40. МИНУТ - КАКАВ ПРЕОКРЕТ Сада је 2:1, стрелац Канга.

39. МИНУТ - ГОЛ ЗА ЗВЕЗДУ Милуновић је погодио мрежу бившег клуба после 11. корнера црвено-белих који је избвео Канга.

37. МИНУТ - Иванић шутира преко гола после акције Катаија.

34. МИНУТ - ГОЛ ЗА МЛАДОСТ Истрчао је контру после корнера Звезде капитен Лучанаца Јовановић, изашао сам испред Борјана, а онда га мајсторски лобовао. Гости воде

31. МИНУТ - Седми корнер за Звезду, а одмах затим и осми. Наизменично их изводе Канга и КАтаи.

27. МИНУТ - Опет корнер. Канга је упутио чудну лопту на петерац, Миловић је био несигуран и испустио лопту, срећом по њега није било опасности.

25. МИНУТ - Звезда води, али у корнерима - 5:0.

17. МИНУТ - Обећавао је напад Звезде, али после непрецизног додавања Иванића Младост неочекивано долази до прилике. Борјан једва зауставља шут Саше Јовановића.

13. МИНУТ - Покушали су гости после несигурности Дегенека у одбрани, интервенише Борјан. Уследила је контра преко Катаија, али само корнер после кога Гаврић очајно шутира.

10. МИНУТ - Иванић је изборио корнер са десне стране, Милуновић је покушао али је био добро покривен.

8. МИНУТ - Прва озбиљна прилика на мечу. Павков шутира главом после центаршута Канге, али лопта пролази поред стативе Миловићевог гола.

1. МИНУТ - Почела је утакмица, први напад има Црвена звезда.

СРПСКИ ТРЕНЕР БЛИЗУ ПРВОГ ТРОФЕЈА! Има одличну шансу да међународну каријеру започне освајањем Суперкупа!

ДОСКОРАШЊИ тренер ТСЦ-а Жарко Лазетић ће ове сезоне започети своју европску одисеју, преузео је Макаби из Тел Авива, а прву прилику за трофеј имаће већ данас јер се његов нови клуб од 19 часова састаје са имењаком из Петах Тикве у Суперкупу Израела на "Блумфилд стадиону".

15. 07. 2024. у 07:30

МОЖДА НИСМО КАО ШПАНИЈА, АЛИ... Ево шта су Пиксију о игри Србије на ЕУРО 2024 рекли легендарни Капело, Венгер и Клоп

"МОЖДА НИСМО КАО ШПАНИЈА, АЛИ..." Ево шта су Пиксију о игри Србије на ЕУРО 2024 рекли легендарни Капело, Венгер и Клоп

Драган Стојковић Пикси, селектор фудбалске репрезентације Србије, врло детаљно је сумирао утиске са финала Европског првенства, али и целокупног ЕУРО 2024, осврнувши се посебно на првог наредног такмичарског ривала "орлова" - управо новог шампиона Старог континента, Шпанију.

15. 07. 2024. у 14:06