ОХРАБРУЈУЋЕ ВЕСТИ ИЗ ПАРТИЗАНА: Холендер паузира неколико дана, биће спреман за дерби

Марко Паунић
Марко Паунић

21. 03. 2021. у 11:00

ФУДБАЛЕР Партизана Филип Холендер паузираће неколико дана због повреде на утакмици против Бачке, саопштили су данас црно-бели.

ОХРАБРУЈУЋЕ ВЕСТИ ИЗ ПАРТИЗАНА: Холендер паузира неколико дана, биће спреман за дерби

FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović

"После урађене дијагностике, информација која ће одушевити све навијаче Партизана је да Филип Холендер није теже повређен. Холендер је задобио ударац у пределу леђа на истеку првог полувремена, после чега је у боловима напустио терен. Филип ће због последица ударца морати да паузира неколико дана, уз преписану терапију", наводи се у саопштењу из клуба.

Холендер ће пропустити утакмице репрезентације Мађарске на старту квалификација за Мундијал, али ће извесно бити спреман за дерби 7. априла.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Београда

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Београда

Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.

22. 07. 2025. у 12:27

Коментари (0)

Нећете веровати за шта грађани Србије највише узимају кеш кредите током лета!