СКАНДАЛ У СЕВИЉИ: Делегација тзв. Косова унела заставу на стадион, обезбеђење јурило да је уклони

Оља Мркић

31. 03. 2021. у 22:00

Шпанци нису хтели да тзв. Косово вечерас у Севиљи наступи уз заставу и химну.

СКАНДАЛ У СЕВИЉИ: Делегација тзв. Косова унела заставу на стадион, обезбеђење јурило да је уклони

Принтскрин

УЕФА и ФИФА су их натерали да то учине, али су они некако смислили креативна решења да то не буде примећено.

Тако су током преноса на шпанској телевизији исекли моменат у којем се интонира химна ове тзв. државе, а у преносу ниједном неће бити изговорена реч Косово, а скраћеница у углу екрана која показује резултат написана је малим словима.

Међутим, то проблема је ипак дошло и то на „празним“ трибинама. Иако публике нема и није дозвољена, представници гостујуће делегације унели су заставу самопроглашене земље у ложу стадиона. Шпанцима то не да се није допало, већ су позвали обезбеђење да је уклони!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАТАЛОНЦИ СПРЕМАЈУ ВЕЛИКО СЛАВЉЕ: Барселона жели да против Реала овери титулу пред својим навијачима

КАТАЛОНЦИ СПРЕМАЈУ ВЕЛИКО СЛАВЉЕ: Барселона жели да против Реала овери титулу пред својим навијачима

Највећи дерби шпанског фудбала игра се у недељу увече на "Камп Ноу", где ће од 21.00 Барселонa дочекати Реал Мадрид у мечу који би Каталонцима и математички могао да донесе нову титулу шампиона Шпаније.

10. 05. 2026. у 07:20

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ ГЛЕДА И ВАЉА СЕ ОД СМЕХА: Вечити ривали ово досад нису доживели