ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА НОВОСТИ И МУНГОСА: Фудбалска лига "Шампиони" под покровитељством УЕФА и ФСС
КМФ Мунгоси од 05. априла почињу са реализацијом пројекта под називом "Шампиони".
ФОТО: КМФ Мунгоси
УЕФА је још једном у улози покровитеља, а ФСС носилац пројекта који ће у периоду од 2 месеца реализовати стручни тим КМФ Мунгоси.
Од 05. априла, сваког понедељка и среде, на теренима фудбалског савеза Београда на Ади Циганлији у термину од 16:30 до 17:30 часова, биће организоване утакмице у оквиру фудбалске лиге за децу и особе са инвалидитетом и сметњама у развоју. Укупно ће учествовати 5 екипа са осамдесет такмичара.
Финални турнир ће се одржати 05. јуна од 10:00 до 14:00 часова, а поред екипа из Београда учествоваће и екипе из Ниша, Крушевца, Крагујевца, Новог Сада и Суботице, са преко 150 такмичара.Такмичење ће бити организовано тако да буду испуњени сви услови који се препоручују од надлежних органа као превентива у епидемијским околностима.
Медијски партнер на овом пројекту је компанија "Новости", која ће промовисати наше активности. Овим путем позивамо и остале медијске куће да нам се придруже и да слику и поруку са овог "такмичења" пошаљемо што већем аудиторијуму у Србији и региону.
Све акције у оквиру пројекта организоване су у складу са мерама за спречавање ширења заразне болести Ковид-19.
Препоручујемо
ЗАВРШЕНА АУКЦИЈА: Малом Гаврилу 7.500.000 динара од Роналдове капитенске траке! (ФОТО)
02. 04. 2021. у 09:43 >> 09:49
СРАМНА ПРОВОКАЦИЈА КОСОВСКИХ СЕПАРАТИСТА! "Србија ће да гостује у Приштини?"
31. 03. 2021. у 19:22
ФСС ДОБИЈА ПРЕДСЕДНИКА: Човек из КК Црвена звезда седа на чело српског фудбала?
31. 03. 2021. у 11:46
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)