СТАНКОВИЋ: Није хтела лопта у гол, на крају смо је на силу угурали! (ВИДЕО)
ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде славили су против Радника из Сурдулице 2:1.

ФОТО: ФК Црвена звезда
Дејан Станковић је након меча изнео своје утиске.
- Није нас Радник изненадио. Да је ушло све што је требало да уђе не бисмо овде причали да ли нас је неко изненадио. Није лопта хтела у гол, на крају на силу смо је угурали. Свака част момцима. Није лако, не може то тако, да се изађе и победи. Против ове екипе играмо поново за три дана. Ја сам презадовољан. У среду нас чека велика утакмица, играмо за финале Купа Србије, рекао је Дејан Станковић
Препоручујемо

НЕМА ПРАШТАЊА: Дејан Станковић упутио јаку поруку после демолирања Јавора
11. 04. 2021. у 17:22

ПАНТЕЛИЋ ИМАО ПОРУКУ ЗА СТАНКОВИЋА И СТАНОЈЕВИЋА: Ви треба да будете пример играчима
08. 04. 2021. у 13:15

СТАНКОВИЋ СА ПОСЕБНИМ ЕМОЦИЈАМА ПУТУЈЕ У КРУШЕВАЦ: Недостајаће нам навијачи
02. 04. 2021. у 16:35

ПРЕДАХ ЗА ДУПЛУ КРУНУ: Тренер Црвене звезде дао играчима заслужен одмор
21. 03. 2021. у 20:22

НИСУ БЕЗ РАЗЛОГА ЕЛИМИНИСАЛИ ЗВЕЗДУ: "Легенде" освојиле бод на почетку Лиге шампиона, исто сањају и против силовитог Бајерна
ЈЕДАН од мање занимљивијих мечева другог кола Лиге шампиона биће одигран на Кипру где ће дебитант Пафос дочекати шестоструког првака Европе, Бајерн из Минхена (21.00).
30. 09. 2025. у 07:30

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
30. 09. 2025. у 12:50

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)